Světelná záhněda Hvězd

Vyprodáno

Vzhlížíš na nebesa ke svému domovu, vzhlížíš ke hvězdám. Pozoruješ hvězdy a představuješ si, že tam někde může být tvůj domov. Krásná Planeta, Souhvězdí Mlhovina...Vidíš žářící hvězdu, která ti dává signál, bliští se a tancuje a ty cítíš, že někde tam je tvé místo. 

S nohami na Zemi kráčíš životem a zažíváš zde různé věci, které pro tebe mohou být težké, neboť se cítíš jinak než ostatní. Někdy vlastně vůbec nechápeš svět na Zemi, a to jak se lidé k sobě navzájem mohou chovat. 

Pak si všimneš, že jsi prošel mnohými zkouškami a pro ostatní působíš jako Světlo, že jsi nositelem Světla a některé věci jsou nyní pro tebe snadnější než pro ostatní, nyní je dokážeš vést, dokážeš pomáhat a tvým světlem zářit a konejšit. Lidé se v té společnosti cítí dobře... 


1 700,00 Kč
Please select variants first

A tak můžeš zjišťovat, že jedna Hvězda spadla na Zem, neboť si blízká duše mohla přát pomoc shůry. A že ty jsi tou HVĚZDOU, že Hvězda je tvůj domov, že to není planeta, ale Hvězdou zářící si se zrodila, aby si zářila a aby jsi byla vidět, neboť tímto můžeš pomoci těm, kteří hledají Naději, Porozumnění, Lásku...

Přijmi své Světlo a buď Hvězdou pro ty, kteří mají uzřít tvé krásné Světlo.

Tento krystal je pro osobu, která vnímá určitou hvězdu, má s ní spojení nebo se na ní na obloze dívá... sama se nyní touto hvězdou může cítit.