Světelná záhněda

Vyprodáno

Nádherná světelná záhněda, která nás zarovnává do osobního portálu, vlastního středu. Její světlo působí na naše energetická centra, aby byla prostupná energiím, které k nám putují. 

Krystal nás doslova Narovnává. Abychom stále rovně a pevně, nohama ukotvenýma pevně na Zemi a naše tělo pak vytahovali vzhůru. Byli tak v osobním zarovnaném sloupu plní průtokové energie, síly a Sebe-Vědomí. 

Světelná záhněda a její paprsky nám předávají, abychom se na Zemi cítili jako doma v souladu s naším životem, neoddělovali duchovní svět od našeho fyzického života, ale vše propojili do rovnováhy. 

Zároveň je světelná záhněda, která je propojena s vyššími sférami, pomáhá nám v otevření a komunikaci a stažení určitých poznání do našeho života. Krystal nás učí v ukotvení přijímat hmotu, své tělo, systém, řád, vyrovnávat duchovní stránku a běžné fungování. 

Pomáhá nám v koncentraci a zaměření své energie na to, abychom věci dokončovali a projevili je v hmotě. Pomáhá nám při nových projektech a v nových obdobích našeho života.


1 700,00 Kč
Please select variants first