Vědomá pozornost: Přítomnost andělů - Angelit

Sada, která obsahuje rituálně připravenou krystalickou svíci, jako plamen Vědomí, ve spojení s osobním krystalem, jako podpora na vaší cestě ve Zvědomění daného tématu, pro osobní posun, rozvoj a aktivaci.

PŘÍTOMNOST ANDĚLŮ  a předání obrovské lásky andělských bytostí, které jsou neustále s námi a s láskou následují každý náš krok a povzbuzují nás na naší cestě. Nedívají se na to, jestli jsme dobří nebo děláme chyby, ale milují nás přesně takové, jací jsme.

Pocítění přítomnosti andělů, anděla strážného, vnímání zpráv, které nám jsou předávány.

Zdroj nás vybízí k aktivnímu zapojení našeho Tvůrcovství, naší Vědomé pozornosti, která má velkou obrovskou sílu, kterou máme začít aktivně využívat. 

1 000,00 Kč

JAKÝ JE ZÁMĚR?

Krystalická svíce je tvořená Vědomě a s Láskou v propojení s unikátním pro vás osobním krystalem, kde dohromady zastupují celé spektrum určitého tématu. Tématu, který zahrnuje vrstvy zemské i galaktické úrovně.

Zapálením svíce - Světelného paprsku započínám Vědomě tuto práci. Světelný paprsek jako plamen a aktivátor spustí energie a propojí se paprskem s krystalickým Vědomím, které se pak dále propojí s naším portálem - posvátným SRDCEM a Vědomím celého našeho JÁ JSEM.

Tímto začíná načítání všech vrstev daného tématu, na který je sada určena...

Pak se přes celé spektrum zemské - galaktické úrovně krystal zaznamená ty vrstvy, kde máme nějaká nezpracovaná témata, kde potřebujeme ještě něco ukotvit nebo uvést do ROVNOVÁHY.

V tuto chvíli se můžete soustředit na dané téma, v tomto případě se jedná o téma:


PŘÍTOMNOST ANDĚLŮ a předání obrovské lásky andělských bytostí, které jsou neustále s námi a s láskou následují každý náš krok a povzbuzují nás na naší cestě. Nedívají se na to, jestli jsme dobří nebo děláme chyby, ale milují nás přesně takové, jací jsme.

Pocítění přítomnosti andělů, našeho anděla strážného, kterého má každý z nás...

Pocítění přítomnosti Andělů - světelných bytostí, které nám pomáhají na naší cestě, naučit se vnímat zprávy, které nám jsou předávány a jak k nám přicházejí. Pro někoho to může být skutečný dotek, laskavá energie, pro někoho mohou andělé hovořit skrze čísla, předávat zprávy skrze rádio, poutače na ulicích.. podívej se na zprávy, které ukazují právě v tomto období tobě...Vzpomeň si na zázraky, kdy už ti andělé pomohli...každý z nás to zažil, vzpomeň si a naciť se na nás...


Možná se vám začnou vynořovat myšlenky, emoce, budete sami v sobě zjišťovat, co dané téma pro vás zobrazuje a nechte tomu volný proud. Volný proud obrazů, pocitů, myšlenek, zvuků a zkrátka všeho, co se nám bude objevovat, vše proudí a my to nehodnotíme.

Můžeme při tom pozorovat Živoucí světelný paprsek a v rukou držet krystal - odevzdávat nebo přijímat, může nám také bytost plamene tancem zobrazovat sdělení. Pozorujme vosk, který bude tvořit obrazy a příběh naprosto ojedinělý.

V prvotních chvílích tak může proudit cokoliv, i určitý chaos. Mohu si zapsat slova, které se mi budou zobrazovat, situace, které se mi opakují a do kterých se pak mohu Vědomě v jiný den vracet a jít více do hloubky - výšky. Určitý počáteční chaos se pak začne postupně střídat v určitý ,,řád,, a světlo Vědomí bude jasnější.

Pokud je světelný paprsek aktivní a svíce hoří, vědomě pracuji s tímto tématem. Pokud cítím, že je energie doběhla nebo že mi to dnes stačí, nebo začínám Vědomou pozornost přenášet už do běžných věcí, světelný paprsek (svíčku) zhasnu. Tímto vědomě ukončím Vědomou pozornost.

Krystal ale nadále můžeme mít po svém boku, u nočního stolku nebo jej mít v práci ve svém poli, který neustále načítá proběhlé změny.

Vědomou práci opět spustím tak, že zaktivuji světelný paprsek (zapálím svíci) Jak často? To je zcela individuální. Může to být ještě ten samý den, druhý den nebo za tři dny, za týden...Každý potřebuje svůj čas, nechce se vést vaším Vyšším Já ukotveným ve fyzickém těle.

Nejde o to, jak rychle svíce dohoří, ale o to, aby každá chvíle, kdy je světelný paprsek aktivní, byla chvíle VĚDOMÁ.

Staňte se Tvůrci, využijte svou sílu a Vědomí na to, abyste se posunuli dál...

S láskou síly propojily Hanka Sahhu-Arah jako zástupce krystalického Vědomí a Zuzana Lamíria, která pro vás s láskou vytvořila aktivní Svíce Vědomí.


informace k sadě:

Dané téma obsahuje stejný druh kamene, avšak vám vybereme takový, který půjde k vám. Není to tedy totožný krystal z obrázku, ale vždy jedinečný kousek pro vás vybraný. Tak stejně se svíce může lišit svou energií, i strukturou. Ač je u výroby svíce už krystal přítomen a všechny mohli mít stejnou barvu, může se stát, že přijde informace změnit barvu...vše necháváme individuálně plynout.

Pokud ale cítíte, že potřebujete konkrétně barvu svíce, která je na fotografii, napište nám to do poznámky.

Sada Vědomé pozornosti obsahuje: 1x osobní krystal a 1x krystalickou svíci

Krystalická svíce hoří cca 25 hodin.


Pár užitečných rad a informací:

  • Pokud je světelný paprsek aktivní, jsem ve Vědomé pozornosti v daném tématu, na který je sada aktivována. Pokud jsem dopracovala nebo energie doběhla, svíčku sfouknu.
  • Krystal je mým průvodcem, mohu jej držet v rukou, mít ve svém poli, pozorovat jej, tyto kameny při Vědomé práci je vhodné mít poblíž sebe cca 1 metr od sebe.
  • U práce nemusíme být někde sami zavření, ale nechme i běžný denní život v tomto tématu odehrát svoji konstalaci, která nám může ukázat víc, než ona samota. Buďme pozorovateli...
  • Pokud budeme vědomě v tématu, může nám Vesmír zrcadlit různé situace, mohou se nám ozvat lidé, s nimiž jsme dlouho nekomunikovali, pozorujte události kolem sebe, v práci, co se vám snaží Zdroj sdělit, předat? Následujte znamení, všímejte si jich.
  • Dané téma pro každého z nás může znamenat něco jiného. Pokud začnou chodit jiná témata, mohou být součástí toho, na kterém právě pracujete, nechte jej proudit...
  • Usnul jsem ! ... ano i to se stává, některá témata pro nás nesou určité informace, které nemáme mít plně zvědoměné (především ty galaktické) tak se toho spoustu může vyřešit přes usnutí. Je to tak v pořádku.