Vejce křišťál + hematit

Vyprodáno

Nádherné křišťálové vejce s Hematitem, plný světla, vnitřních Duh vytváří velmi silné spojení.

Červenohnědá barva dala název tomuto drahému kameni z řeckého slova Haema neboli krev. Jak už název napovídá je to kámen tekoucí energie, živoucí síly, vitality a nás učí pracovat s touto životadárnou energií a uchovávat ji k sobě. V obdobích silných vyčerpání až kolapsu pak znovu v sobě tuto sílu aktivovat.

Učí nás také harmonii mezi přijímáním a dáváním, neboť i toto je vše energie, jak s ní tedy umíme Vědomě pracovat? To, že pomáháme ostatním, z nás nedělá lepší lidi, vše by mělo být v harmonii a nechat si také pomoci, energii si nechávat pro sebe, neboť od nás vše začíná. Až budu naplněný a silný, pak mohu pomoci ostatním.

Propojení křišťálu s hematitem navíc ve tvaru vejce je velmi vhodný kámen pro vytvoření ochranného pole před negativními vlivy, které nás obklopují, ať už určití lidé kolem nás, naše minulost, která chce být očištěna. 

Krev je posvátná energetická složka, jenž udává to, kým jsme. Naši krví proudí miliony informací, energií a kódů, jenž mají větší význam, než si sami umíme představit.

Vejce je energeticky také symbolem života, takže je vhodné i při procesech znovuzrození. 


960,00 Kč
Please select variants first