Velký Labradorit - 613 g

Vyprodáno Krystal týdne

Nádherný krystal světelného Labradoritu, jenž k nám přivádí poznání a zkoumání samotného Vesmíru a celé její krásy, krásy Stvoření a Tvoření. Je to velmi silný krystal, jenž dokáže ovlivnit ostatní krystaly a tak je vhodné mu udělat speciální místo nebo poblíž křišťálu a ne dalších kamenů. Je nositelem zlatých vesmírných paprsků, jenž jsou nachystány pro práci s naším tělem.

Tento krystal nese hluboké Vědomí a poznání i toho, že Neustále něco zaniká, aby se vytvořil prostor pro to NOVÉ vznikající.

Tak nám i Labradorit bude ukazovat, co v našem životě by chtělo transformovat a pustit, změnit, aby to nové mohlo k nám přijít vědomě a v poklidu.

Již není potřeba silných transformací, pokud je provázeno alespoň určitým Věděním a nalazením se na Vyšší Podstatu.

1 390,00 Kč 1 600,00 Kč
Please select variants first

Pokud měníme své vibrace, máme poté potřebu měnit i věci kolem sebe, abychom se cítili v souladu se vším, co nás obklopuje, a to může zahrnovat veškeré oblasti - práci, přátelé, domov, ale také věci běžného života, nábytek, oblečení... Není potřeba na ničem lpět, ničeho se držet a naopak s proudem Vesmíru nechat se vést a objevit nepoznané a pro nás nové, to, co nám přináší nové poznání a dary. 

Naše velikost je obrovská, krystal nám ji bude ukazovat, abychom změnili vzorce naší podřezenosti a méněcennosti ve všech situacích, abychom byli Vědomí a Propojení se Zemí, Vesmírem, sami se sebou...