Vltavín na krk - 5,1 g

Vyprodáno

Nádherný český Vltavín s dírkou, aby se dal nosit na krku. Vltavíny, které spadli do Srdce Evropy, do České republiky, je to mimozemský poklad, který přistál na Zemi. 

Stejně jako my. 

Jsme hvězdné podstaty a naše kořeny sahají mimo tuto Zem. Vltavíny se nám snaží ukázat vše z Nadhledu, z oné Vyšší podstaty, pomáhají nám otevřít se veškerým vyšším energiím, zázrakům, mimozemským civilizacím, jemnohmotným bytostem a všemu, co se tolik liší od pevných struktur, které se snaží pochopit náš mozek. Ukotvit své světlo i v Nebesích. Jak nahoře, tak dole. 

Vltavíny slučují bránu mezi Fyzičnem a oním Nekonečnem.

Nejen svou příjemnou zelenou barvou a vibrací působí Vltavíny na oblast duchovního srdce, které pomáhají v lehkosti otevírat a zobrazovat nám události, které jsou velmi hluboké a mnohdy sahají právě k těm galaktickým zkušenostem před příchodem na Zem, aby se to v tento čas ve hmotě vše očistilo, odpustilo. Události, které jsou spojeny s hlubokou bolestí, smutkem, zradou, selháním, pochybením nebo zodpovědností, zneužitím síly, rovněž bolesti a ztráty Duchovních partnerství, prvotní vyčlenění ze Zdroje. 

Vltavíny pomáhají také hvězdným a citlivým duším, kteří se na Zemi necítí úplně jako doma, mají pocit, že jim málo kdo rozumí, nebo jsou úplně odlišní. 

Ač také přišli z velké dálky, jejich cíl byla Země, umí tedy pochopit tu hvězdou podstatu, ze které pocházejí, ale i tu hrubou fyzickou, která je nyní jejich domovem. Vltavíny ti pomůžou zakořenit, ukotvit se zde a najít domov. Domov na planetě Zemi plný hojnosti, radosti a lásky, pocitu bezpečí a stability.

S tím pak připomenutí, že sami jsme si vybrali být zde v tento čas. 

Pokud hledáš průvodce na tvé cestě, může to být právě Vltavín, který má dírečku, aby nám mohl pomáhat třeba každý den.


1 330,00 Kč
Please select variants first