Záhněda Channeling + Fantom

Vyprodáno

Nádherná světelná záhněda ve tvaru channelingové záhnědy s fantomy, která příchází jako průvodce pro stahování informací, které se týkají jak naších osobních informací, tak těch kolektivních.

Tato mistrovská záhněda navíc v sobě nese fantom, což je velmi silný krystal, který je propojený s hlubokou modroustí vývoje duše, vesmírného řádu a galakticko - zemských informací.

Záhněda jako krystal je zde pro ukotvení duchovního vědění, toho, co naše duše zažila, aby se vše plně ukotvilo ve hmotě. Se silným propojením s Matkou Zemí a uzemněním. Je pro lidi, kteří jsou více éteričtí a někdy mají pocit, že na Zemi nepatří nebo si své uzemnění neumí ani představit.

1 930,00 Kč
Please select variants first

Záhněda Channelingový krystal nás učí komunikovat a příjímat správně informace, které bychom si měli potvrzovat především přes naše Srdce. Přijímat informace, které můžou mít různý charakter, naučit se poznat tyto energie a pocity, které u nich vnímáme, a tím si být pak snadněji jistí v tom, s kým a čím vlastně komunikujeme.

Jsou to zkoušky, kterými prochází mnoho světelných pracovníků, zkouška jenž je zasvěcením jako dar z nebes světelné sféry, která slouží pro učení a naší ochranu pro budoucí otevření se něčemu, co nás čeká...