Záhněda channeling špice

Vyprodáno

Nádherný světelný krystal ve tvaru channelingové záhnědy, která přichází jako průvodce pro stahování informací, které se týkají jak naších osobních informací, tak těch kolektivních.

Záhněda je zde pro ukotvení duchovního vědění, toho, co naše duše zažila, aby se vše plně ukotvilo ve hmotě. Se silným propojením s Matkou Zemí a uzemněním. Je pro lidi, kteří jsou více éteričtí a někdy mají pocit, že na Zemi nepatří nebo si své uzemnění neumí ani představit.

Channelingový krystal nás učí komunikovat a přijímat správně informace, které bychom si měli potvrzovat především přes naše Srdce. Je to napojení a stáhnutí informací, energií, pocitů skrze světelné vysokovibrační sféry, stačí najít jazyk, kterým komunikujeme my a určit to, jak by k nám měli promlouvat. 

Přijímat informace, které můžou mít různý charakter, naučit se poznat tyto energie a pocity, které u nich vnímáme, a tím si být pak snadněji jistí v tom, s kým a čím vlastně komunikujeme.

Jsou to zkoušky, kterými prochází mnoho světelných pracovníků, zkouška jenž je zasvěcením jako dar z nebes světelné sféry, která slouží pro učení a naší ochranu pro budoucí otevření se něčemu, co nás čeká...

Je to nádherný ukotvující a přesto světelný kousek záhnědy. 

330 g


1 900,00 Kč