Záhněda fantom + akášické vrstvy

Vyprodáno

Nádherná světelná mistrovská záhněda, která v sobě nese více fantomů, které jsou propojeny se Zemskou a Kosmickou moudrostí. Zároveň jsou zde velmi zřetelné celým prostorem krystalu procházející akášické vrstvy.

Krystal nám přináší informace a energie pro uzdravení planety Země, našich těl a především vlastního osvobození skrze naše Galaktické multidimenzionální Já.

Záhněda je zde pro ukotvení duchovního vědění, toho, co naše duše zažila, aby se vše plně ukotvilo ve hmotě. Se silným propojením s Matkou Zemí a uzemněním, ale zároveň vede naše světlo jako fantom Vzhůru k nebesům. Obsahuje akášické vrstvy, které nám pomáhají ve čtení a procházení pro nás potřebných informací, jenž jsou vepsány v akášické knihovně. Je to krásné propojení síly hmoty a lehkost Ducha... 

Pomáhá nám v koncentraci a zaměření své energie na to, abychom věci dokončovali a projevili je v hmotě. Pomáhá nám při nových projektech a v nových obdobích našeho života a zároveň být oteření všemu novému, co přichází. 

Záhnědy jsou velmi moudré krystaly, jenž v sobě nesou mnoho krásných poznání a předání pro nás. Jsou také dobří ochráni a odkloňují od nás negativních energií druhých lidí, od strachů a kolektivních energií, které mohou snižovat naše vibrace, což je v dnešní době velmi důležité...

400 g

2 770,00 Kč
Please select variants first