Záhněda fantom

Vyprodáno

Nádherná světelná mistrovská záhněda, která v sobě nese více fantomů, které jsou propojeny se Zemskou a Kosmickou moudrostí, pro mnohé také propojení s pyramidální sférou a egyptem. 

Krystal nám přináší informace a energie pro uzdravení planety Země, našich těl a především vlastního osvobození skrze naše Galaktické Já.

Záhněda je zde pro ukotvení duchovním vědění, toho, co naše duše zažila, aby se vše plně ukotvilo ve hmotě. Se silným propojením s Matkou Zemí a uzemněním. Je pro lidi, kteří jsou více éteričtí a někdy mají pocit, že na Zemi nepatří nebo si své uzemnění neumí ani představit.

Krystal nás učí přijímat hmotu, své tělo, systém, řád, vyrovnávat duchovní stránku a běžné fungování, aby jsme měli život v souladu.

Pomáhá nám v koncentraci a zaměření své energie na to, abychom věci dokončovali a projevili je v hmotě. Pomáhá nám při nových projektech a v nových obdobích našeho života.

Záhnědy jsou velmi moudré krystaly, jenž v sobě nesou mnoho krásných poznání a předání pro nás. Jsou také dobří ochránci a odkloňují od nás negativních energií druhých lidí, od strachů a kolektivních energií, které mohou snižovat naše vibrace.


1 770,00 Kč
Please select variants first