Lemurská dračí Záhněda

Vyprodáno

Nádherný lemurský dračí křišťál, který byl vybroušen do špice, aby vynikli draci a dračí svět, zároveň byly nechány 3 strany nebroušené - surové, aby zde bylo zachováno lemurské předání a poznání. 3 strany pak broušené, takže zachována dokonalá harmonie. 

Draci jako strážci, které nyní začínáme vnímat a přijímat. Síla, která sebou nenechá manipulovat, síla, která byla zneužita a která přichází jako zkouška pro ty, kteří jsou připraveni.

Připraveni jednat ve svobodě, respektu k ostatním. Je to předání, které vychází z našeho srdce, avšak neovlivňuje ostatní, ale stává se kapkou oceánu a nechává ostatní plynout, protože je tolik pravd, kolik je lidí...Dračí síla je stále velmi skloňovaná, ale i tak se odvrací od Pra-Původní podstaty dračí říše.

Draci s sebou nenechají manipulovat, jejich energie je tak mocná, že pokud jejich energii voláme, nebo s ní pracujeme a jdeme přes určité hranice nebo jiné nalazení, ve fyzické rovině nám to ihned projeví.

Je to brána, kterou projdou ti, jenž umí naslouchat, jenž si váží a dávají prostor změnám a životu ve všech formách.

Záhněda je pro toho, kdo cítí propojení s draky, kdo je schopný přijímat Pravdu.

V krystalu můžete spatřit na první fotce především velkého draka, ale krystal je proměnlivý a přichází v přítomnosti to, co se má ukázat. Rovněž draci, kteří se chtějí ukázat a něco předat nebo požádat o sdílení a pomoc v zemské říši (v přírodě, především skály). 

Dračí křišťál zároveň může být tvým osobním krystalem, nese v sobě veškeré paprsky světla, je to krystal se kterým můžeme pracovat, jak ucítí naše srdce, stahovat a přijímat informace, kódy a energie, přenášet je, uchovávat a léčit.

Vše je možné.

Záhněda pomáhá pochopit a přijmout dračí energie, dračí sílu v celé pokoře.

Je krystalem osobním, nikoliv kolektivním, tzn. půjčovat je do rukou ostatních jen pokud jsem s tím v souladu... 

0,53 kg 

3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ