Záhněda s ploškou + stříbrná esence

Vyprodáno

Krásná světelná záhněda s ploškou, která má velmi hladivou energii a zároveň na určitém světle ještě ukazuje své stříbrné paprsky. Je to proměnlivý kousek, jenž je zářící hvězdou ukotvenou na Zemi.

Krystal, který je zde pro to, aby nám pomohl jak v uzemnění a ukotvení veškerých duchovních energií do našeho pole, ale také přijímání vysokých dávek Světla ve spojení s naším fyzickým tělem...

Tento krystal je vhodný mít mimo jiné také přes noc na nočním stolečku nebo poblíž svého pole, ale také jej na sebe nechat působit, pokud se ve svém těle nebudete cítit úplně příjemně. 

Tato záhněda pomáhá v přijetí, puštění starých věcí a příjetí Nových energií a kódů až na DNA a buněčné úrovni...

Záhněda je vhodným krystalem pro ty, kteří se na Zemi se necítí úplně doma, ale vnímají hvězdy jako svůj domov, možná stále v sobě mají pocit, že jsou zde jen na chvíli, že zde nepatří a jejich srdce volá hvězdný domov.

Záhněda nám pomáhá pochopit zemské zkušenosti a chování lidí na Zemi, abychom si energie nebraly osobně, ale uměli se na vše podívat více z nadhledu a osvobodili se od soudů a přesvědčení duality, této hry.

Záhněda pomáhá lidem, kterým jsou více přirozené vize, nápady a mají neustále nové myšlenky, ale potřebují se naučit tyto energie převádět do reality, uskutečnit své vize, věci a plány dokončovat do zdárného konce.

Pomáhá nám ukotvit se v sobě, v Zemi a spočinout, uklidnit se, vydechnout.

0,53 kg

1 550,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ