Světelná Záhněda s květinou duhy + Fantom

Vyprodáno

Nádherná světelná záhněda, která v sobě nese fantom, který je propojený s moudrostí a také duhovou květinu, jenž je propojena s otevíráním - jak skrytých komnat v nás, tak také otevírání se všem novým energiím i informacím, které k nám proudí. Nalazení se na naší nejvyšší podstatu.

Krystal a jeho moudrost přináší informace a energie pro uzdravení planety Země a také pro otevření léčitelských schopností, které nese každý z nás.

Záhněda je zde pro ukotvení duchovního vědění, toho, co naše duše zažila, aby se vše plně ukotvilo ve hmotě. Se silným propojením s Matkou Zemí a uzemněním. Je pro lidi, kteří jsou více éteričtí a někdy mají pocit, že na Zemi nepatří nebo si své uzemnění neumí ani představit.

Krystal nás učí přijímat hmotu, své tělo, systém, řád, vyrovnávat duchovní stránku a běžné fungování, aby jsme měli život v souladu.

1 000,00 Kč
Please select variants first

Pomáhá nám v koncentraci a zaměření své energie na to, abychom věci dokončovali a projevili je v hmotě. Pomáhá nám při nových projektech a v nových obdobích našeho života.

Záhnědy jsou velmi moudré krystaly, jenž v sobě nesou mnoho krásných poznání a předání pro nás. Jsou také dobří ochráni a odkloňují od nás negativní energie druhých lidí.