Záhněda s vnitřním křišťálem

Vyprodáno

Nádherný světelný krystal záhnědy, který v sobě nese také eseci čistého křišťálu. Křišťál v záhnědě zesiluje veškeré energie a vyzařování záhnědy.  

Záhněda má krásnou světelnou energii, avšak tmavou barvu. Zastupuje v sobě propojení různých esencí a darů v jednom celku. Je vhodným krystalem pro ty, kteří mohou ulétávat a potřebují opravdu veškeré duchovní energie ukotvit do svého těla. Stát pevně nohami na Zemi a hlavou v oblacích. 

Záhněda je krásný krystal i pro duše, které se na Zemi necítí úplně doma. Cítí vnitřní smutek nebo samotu, i děti, které mohou říkat, že už chtějí domů. Lidem, kterým jsou více přirozené vize, nápady a myšlenky a potřebují se naučit tyto energie převádět do reality, uskutečnit své vize, věci a cíle dokončovat do zdárného konce.

Krystal učí propojení se Zemí, hojností, stabilitou a na fyzické úrovni nás nalazuje na pocítění a přijetí vlastního těla. 

Krystal můžete prohlížet na světle, kdy v něm můžete objevit spoustu provní, také vrstvy, které jsou v krystalu postupně odkrývané a také červenou prachovou stopu. 


1 000,00 Kč
Please select variants first