Záhněda se zelenou esencí

Vyprodáno

Krásná světelná záhněda, jenž v sobě nese zelenou esenci, jenž je propojená s rostlinnou říší, kde otevírá a ukotvuje předání, dané nové postupy pro práci s rostalinami a jejich léčivými a terapeutickými účinky. Nalazení a náparava jejich energie ke zdrojové, ještě nezměněné podstatě.

Záhnědy jsou průvodci a pomocníky v ukotvení všech prožitých událotí a energií do fyzické roviny. Vše, co naše duše zažila, aby se plně ukotvilo ve hmotě. 

Pomáhá nám v propojování s Matkou Zemí a uzemněním. Je pro lidi, kteří jsou více éteričtí a někdy mají pocit, že na Zemi nepatří nebo si své uzemnění neumí ani představit.

Krystal nás učí přijímat hmotu, své tělo, systém, řád, vyrovnávat duchovní stránku a běžné fungování, aby jsme měli život v souladu.


1 700,00 Kč
Please select variants first

Pomáhánám v koncentraci a zaměření své energie na to, abychom věci dokončovali a projevili je v hmotě. Pomáhá nám při nových projektech a v nových obdobích našeho života.

Záhnědy jsou velmi moudré krystaly, jenž v sobě nesou mnoho krásných poznání a předání pro nás. Jsou také dobří ochráni a odkloňují od nás negativní energie druhých lidí.