Záhněda špička + fantom

Vyprodáno

Nádherná světelná záhněda, která v sobě nese fantom, který je propojený se zemsko-galaktickou moudrostí a také na své zadní části v sobě nese určité energie, které vypadají jako části květin, dřeva, které se tak staly součástí krystalu. 

Krystal a jeho moudrost přináší informace a energie pro uzdravení planety Země a také pro otevření léčitelských schopností, které nese každý z nás.

Záhněda je zde pro ukotvení duchovního vědění, toho, co naše duše zažila, aby se vše plně ukotvilo ve hmotě. Se silným propojením s Matkou Zemí a uzemněním. Je pro lidi, kteří jsou více éteričtí a někdy mají pocit, že na Zemi nepatří nebo si své uzemnění neumí ani představit.

Krystal nás učí přijímat hmotu, své tělo, systém, řád, vyrovnávat duchovní stránku a běžné fungování, aby jsme měli život v souladu.

Světelná záhněda a její paprsky nám předávají, abychom se na Zemi cítili jako doma v souladu s naším životem, neoddělovali duchovní svět od našeho fyzického života, ale vše propojili do rovnováhy, do našich vztahů, kde si můžeme dovolit být plně sami sebou na všech rovinách.

Ukotvit naše galaktické vědomí, energie na Zemi, v našem těle. 


990,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ