Záhněda světelná hůlka - Zvonící

Vyprodáno

Nádherná surová záhnědová hůlka, která je zvonící, jedná se o zpívající krystal, který vysílá do svého okolí a skrze dimenzionální prostory své krásné a léčivé vibrace a zvuky.

Tyto krystaly obsahují kódy a klíče pro naše Narovnání, zastředění do naší Zdrojové podstay, pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy, naší Galaxie. Jsou to krystaly moudrosti, jejichž posláním je vibracemi a zvuky předávat svá poselství.

Tyto zvuké vibrace rozkmitávají části, které máme zablokované, nebo zastavené, tam kde potřebuje projít světlo, zlepšit průchodnost. Ale také v nás aktivují části, které pomáhají ukotvovat a pochopit naší Multidimenzionalitu.

Zvonící záhnědová hůlka pro každodenní práci a předání, stahování informací, ale také odebírání a uvolňování nízkovibračních energií. Nádech a výdech v harmoni.. 

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak co nám bude ukozovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat.

Krystal má 18 cm.

2 000,00 Kč
Please select variants first