Záhněda světelná

Vyprodáno

Nádherná světelná záhněda, která je plná světla, duh, vnitřních prostorů a sfér, její energie jsou velmi Nové, lehké, hravé a neustále se proměňující.

Pomáhá v tom, abychom v každodenním životě uviděli radost z maličkostí, více se radovali, byli jako děti, znovu uvěřili v zázraky, znovu uvěřili v bytosti, které jsou součástí tohoto světa. Abychom ve svém srdci, ale také celém těle cítili, že věci jsou jinak a že jsou lehké, plynou a vše se děje...

Že jsme na naší cestě podpořeni, že nejsme sami, že je o nás postaráno.

Že jsme přišli život na Zemi si především užit, nebrat věci tak vážně, vyzkoušet vše, co je ve hmotě možné... není duchovnějšího člověka, jen toho, který opravdu žije ve svém srdci, ať je milionář nebo samotář, který žije v lese, nic není víc a nic není míň. Všechny projevy Vesmíru a Božské dokonalosti JSOU.

Skrz krystal přichází energie hravosti, radosti, pochopení, čisté, bezpodmínečné energie, která se chce ukotvit na Zemi. To vše v propejní zároveň s důležitostí a Vesmírnými, Zemskými zákony, kdy přijímáme svou sílu skrze prostory a časy, přijali jsme zodpovědnost za naše činy, za naše slova a myšlenky. 

Kdy vnímáme důležitost určitých okamžiků vykonat potřebné věci na naší cestě. Vše se děje tak, jak má, nehodnoťme, věřme, konejme kdy máme, stahujme nové technologie, nové myšlenky, prozkoumejme nové cesty, vykonejme vše v naší fyzické realitě. Odpočívejme pokud nám k tomu vesmír dává prostor, určité zastavení totiž není zastavení, ale přípava na velkou vlnu, na jejímž vrcholu poplujete...

2 600,00 Kč
Please select variants first