Záhněda světelná

Vyprodáno

Nádherná světelná prostupující špice nám pomáhá v uzemňující a v ukotvení veškerých duchovním energií do našeho pole. V příjetí Nových energií a kódů a jejich uchopení až na buněčné úrovni.

Záhněda je vhodným krystalem pro ty, kteří se na Zemi se necítí úplně doma, ale vnímají hvězdy jako svůj domov, možná stále v sobě mají pocit, že jsou zde jen na chvíli, že zde nepatří a jejich srdce volá hvězdný domov. Záhněda nám pomáhá pochopit zemské zkušenosti a chování lidí na Zemi, abychom si energie nebraly osobně, ale uměli se na vše podívat více z nadhledu.

Záhněda pomáhá lidem, kterým jsou více přirozené vize, nápady a mají neustále nové myšlenky, ale potřebují se naučit tyto energie převádět do reality, uskutečnit své vize, věci a plány dokončovat do zdárného konce. 

Záhněda nás učí přijímat hmotu, finance a společnost jako takovou. Pomáhá nám v propojení se s matkou Zemí, rovněž s pocítěním a přijetím vlastního těla, vnímat jeho signály. 

Vše se děje tak, jak má, nehodnoťme, věřme, konejme kdy máme, stahujme nové technologie, nové myšlenky, prozkoumejme nové cesty, vykonejme vše v naší fyzické realitě. 


1 500,00 Kč
Please select variants first