Záhněda Channeling krystal

Vyprodáno

Nádherný světelný záhnědový sloup ve tvaru channeling krystalu, pro ty, kteří jsou připraveni přijímat a stahovat informace, které k nám proudí na Zemi pro celkový Vzestup a probuzení.

Výjimečná světelná záhněda je zde především pro ukotvení Vědomí a Světla, příjem Nových energií a informací, které se skrze nás a naše Uvědomění chtějí stáhnout a projevit ve hmotě. Neboť právě záhnědy jsou těmito pomocníky, které nám vždy pomáhají dělat kroky vpřed a konat tak, aby to bylo v souladu s naším každodenním životem.

Tento krystal jako přenašeč zpráv nám pomáhá stáhnout a přijmout informace této doby, technologie a vše, čeho jsme byli součástí - jak síly kolektivní, tak pak osobní, co my sami neseme v našem DNA otisku...Můžeme se koukat přímo do hlavní plochy krystalu a uzřít obrazy, jenž nám v této živé záhnědě budou vyjeveny.

Záhněda k vám ale také bude promlouvat tak, jaká je vaše přirozená zesílená schopnosti...obrazy nebo vizí, přímo zprávami, intuicí, písmem, vyjádřením skrze slova. To vše je na vás jaké technice se otevřete a propustíte skrze vaše Vědomí a posvátné tělo, Srdce energie, kódy a slova, které se zde skrze toto krystalické Vědomí chtějí ukotvit...

Je to nádherný kus krystalického Vědomí působící do roviny hmoty a nejhlubších naších energií, které v sobě nese a máme je uvolnit, pohlédnout jim do očí, přijmout sám sebe nejen skrze minulost, ale přijmou krásu a velikost Duše, sílu, kterou neseme. 

1,23 kg

7 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ