Zlatý Citrín + Fantom + Channeling krystal

Vyprodáno

Nádherně zářivý zlatý krystal citrínu, který v sobě nese Fantomy, které jsou propojené s hlubokou moudrostí prožitou zkušenostmi a Galaktickým vývojem a také s pyramidální sférou. To je sféra, kde pracují s pyramidální energií, mají takto stavěná města, své lodě.. 

Krystal citrínu a jeho krásná hřejivá, zlatavá energie je propojena se Slunečními paprsky, galaktickými Sluncem, jenž nám předává nové kódy a energie Vzestupu. Krystal nese aktivní energii, kterou nás učí vědomě ukládat, zvyšovat a naučit se s energií neplýtvat.

Působí a dává do harmonie oblast Solaru (3. čarka), která je spojena s našimi emocemi a je centrem síly. Někdo zase může mít přemíru energie a musí se s ní naučit pracovat, aby nešířil v situacích oheň, ale měl tuto sílu ku prospěchu sebe i ostatních.

Dále se jedná o krystal Channelingový. Takovýto krystal se používá pro stahování a přijímání zpráv na naše otázky a odpovědi. Krystal nám pomáhá nacházet vhodná slova, pokud vnímáme energie, které k nám chodí, ale neumíme je nějak popsat.

Jeho světelná energie odstraňuje negativitu, smutek a melancholii a nalazuje nás na to, že vše má svůj záměr nebo je pro naše učení.


1 390,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ