Zpívající křišťálová hůlka

Vyprodáno

Zpívající krystaly jsou hrající krystaly, které vysílají vibrace a zvuky, které se šíří prostorem...Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy, naší Galaxie. 

Tyto zvuké vibrace rozkmitávají a aktivují v nás části, které pomáhá ukotvovat a pochopit naší Multidimenzionalitu.

Nádherná surová křišťálová hůlka, která v sobě také nese moudrost, neboť je to krystal, který už cosi zažil a je nám tak schopný předat svoji nasbíranou moudrost. Čeká na svého majitele, pro kterého bude tento krystal osobní, pro každodenní práci a předání, stahování informací. Načtení a nacítění nejvyššího potenciálu a jako Vědomý krystalický průvodce pomocník na naší cestě.

Tento krystal je univerzální pomocník, náš osobní krystal, který nás bude provázet na naší duchovní cestě, který v sobě zastupuje všechny paprsky a veškeré energie.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s ními propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak co nám bude ukozovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat. 

Krystalová hůlka má 17 cm a je zkrácena tak, aby mohla stát, jedná se přitom o surový krystal. 

2 600,00 Kč
Please select variants first