Zrcadlová záhněda

Vyprodáno

Kouřová zrcadlová záhněda, ve které můžeme uzřít linku situací a odpovědí, ke kterým se chceme dostat. Situace, které chceme pochopit, energie, které chcete otevřít a do kterých chceme nahlédnout.

Je to krystal, ve kterém můžeme vnímat vlastní podobu v různých formám, svůj osobní příběh. 

Krystal nás učí být pozorovatelem, vnímat období, které jsou velmi aktivní a kdy nemáme zastavovat, chytit správnou vlnu a jet, v dalších situacích i obdobích zároveň naučist se Trpělivosti a počkat na tu správnou chvíli.

Tato záhněda je krystalem pracovním nejenom pro nás, ale také pro odkrytí příběhu událostí a informací ze silových míst, nebo těch, se kterými jsme propojeni.


800,00 Kč
Please select variants first

OBECNĚ ZÁHNĚDY

Vše, co jsme na naší cestě získali, načerpali, zjistili, bychom měli uvést i do praxe, aby se to vše projevilo v našem životě. Můžeme putovat časy, dimenzemi, propojovat se s vyššími já, komunikovat a mít vize jak pro sebe, pro ostatní, pro zemi.

Záhnědy jsou velmi silnými společníky na to, abychom to vše ukotvili v sobě, v naší buněčné paměti, aby se nové poznání dostalo až do fyzického těla a tím se mohla změnit naše realita. Jsou to moudří rádci a ukazují, že jsme mistři, tvůrci naší vlastní reality a to, co cítíme, bychom měli žít tady a teď.

Jak nahoře, tak dole.

Krystaly záhnědy jsou nositely velmi silného světla, jsou stejně jako křišťály vhodné téměř na každé využití, pokud jsou to navíc strážci záznamů, mají důležitá poselství pro tuto dobu. učí nás přijmout jak světlo, tak temnotu jako jeden celek.