Zrcadlový křišťál

Vyprodáno

Mistrovský Krystal vysokých vibrací prostupující zářivým třpytivým světelem, které vyzařuje do prostoru a osvětluje všechny části našeho Bytí, které čekají na přijetí plného Vědomí - Uvědomnění.

Tento krystal je Zrcadlový, aneb nám zobrazuje ve svém světle ukazuje naše situace, které řešíme z nadhledu, aby vše bylo pochopeno Srdcem, naším Vyšším Já. 

Můžeme tak nahlížet, pokud cítíme, že jsme na křižovatce, že nás něco velkého čeká, ale také v případě, že cítíme, že se z nějaké situace nedokážeme posunout. Proč tomu tak je? Co mám pochopit? Co mám vidět? Co mám vykonat?

Jeho Světlo ale také odráží naší skutečnou krásu a velikost. Tu sílu, kterou si možná netroufáme ještě sami přiznat. Tu velkolepost, kterou jsme a která čeká na naše přijetí.

Krystal má velmi klidnou, nádhernou a milující energii. Nese energii otevřené Změny, toho, co cítíme, že pro nás přichází a je pro nás nachystáno a cítíme na své cestě Průvodce, toho, kdo nám bude pomáhat odkrývat situaci a energie, který se ještě ve svých starých energiích držíme.

Tento krystal je krystalem sdíleným, nejen osobním, nese univerzální a širokospektrální energie, můžeme jimi přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, přenašek energie a informace, naopak pak vysílat své záměry a přání, aktivovat místa na těle i v přírodě, dodat jim energie a také léčit jeho světlem..dá se použít na vše, co vaše srdce pocítí...

Cítíš jej ty? 


3 900,00 Kč
Please select variants first