ÚČINKY KRYSTALŮ

Každný den zde pro vás přidáváme nové krystaly a jejich účínky.

AKVAMARÍN

31.07.2019

Surový krystal akvamarínu je tím nejvhodnějším krystalem pro komunikaci se Vyššími Já, NadDuší, duchovními Průvodci a nalazováním se na jemnohmotný svět.

AMAZONIT

21.07.2019

Amazonit je krásně uklidňující krystal. Pomáhá nám při těžkých obdobích. našeho života, abychom neměli strach a obavy z toho, co bude dál, ale svou klidnou energií nás uklidňoval a předával, že situace se vždy dá nějak vyřešit.

AMETYST

21.07.2019

Ametyst je velmi mocný kámen obdařený vysoce spirituálními vibracemi.pomáhá otevírat a aktivovat korunní čakru a napomáhá v rozvoji intuice a spojením s Vyššími Já, NadDuší, bytostmi světla,

CELESTÍN

20.07.2019

Celestin je vysokovibrační krystal, který je učitelem moudrosti a probouzí v nás sílu, abychom se vydali na cestu k duchovnímu osvícení a k čistotě našeho srdce.

FLUORIT

19.07.2019

Krystal Fluorit je určen především pro práci s telěm a různými bloky, oslabeními a bolestmi, harmonizuje a narovnává vše, co u nás není v souladu.

HOWLIT BÍLÝ

19.07.2019

Howlit je krystal s velmi uklidňující energií, kterou šíří do svého okolí.

CHRYZOKOL

18.07.2019

Chryzykol je nádherný duchovní krystal, který přináší vnitřní klid a pomáhá nám při meditacích, ale také ve velkých změnách v našem životě. Ukazuje nám cestu, abychom překonali své strachy a změnili své myšlení na pozitivní.

KUNZIT

15.07.2019

Tento krystal má nádhernou velmi jemnou a klidnou energii, avšak jeho síla je mimořádná. Nese velmi vysoké vibrace a dokáže ve všech situacích napojovat na vyšší záměr.

KŘIŠŤÁL

15.07.2019

Křišťály jsou nositely vysokých vibrací a zdrojových esencí a mají plnospektrální, všeobsahující účinky.

Laserové křišťály mohou být nenápadné krystaly, které nám přesně ukazují vnitřní krásu, ten, jenž má čisté srdce a dobré úmysly tyto krystaly pozná, a tak aby se krystaly dostanou do rukou těm, kteří jsou pro práci s nimi povolaní.

KYANIT

14.07.2019

Krystal Kyanit je nádherným duchovním krystalem Nové Doby.

Rubelit neboli červený turmalín je krystalem, který je propojený s Láskou. Pomáhá nám bezpodmínečně otevřít své srdce a neuzavírat se na základě předchozích zkušeností a bolestí z předchozích vztahů, ale otevřít se opět Lásce a důvěře druhým.

SERAFINIT

12.07.2019

Nádherný surový Serafinit, který je spojený a andělskou říší a především se Serafíny, což jsou vysoce postavení Andělé.

Strážci záznamů jsem velmi silné mistrovské krystaly, které v sobě nesou tajemství a moudrost Vesmíru.

Turmalín pohlcuje veškeré negativní energie, je účiiným ochráncem před cizími energiemi a tím, abychom se nenechali ovlivnit energiemi nebo myšlenkami a emocemi, co na nás nebo do prostředí vysílají ostatní lidé.

ZÁHNĚDA

10.07.2019

Vše, co jsme na naší cestě získali, načerpali, zjistili, bychom měli uvést i do praxe, aby se to vše projevilo v našem životě.