KRYSTAL BLOG


Krystalická posvátná geometrie Lásky a Míru byla vytvořena k datu 9/11 a to převážně z vysokovibračních krystalů z Afghánistánu a Pákistánu, doplněna o tekuté plazmatické růženíny Lásky z Madagaskaru.

Sdílíme s vámi posvátnou geometrii JARNÍ ROVNODENNOSTI. Uprostřed geometrie jsou hlavní krystaly - arkturiánský vodní katedrálový citrín se záhnědou, jenž zastupuje rovnováhu Světla a Tmy. V tento den rovnodennosti se Světlo a tma stávají jednou Polaritou, nastává Rovnováha. Přímo na rovnodennost nastává 12 hodin Světla, 12 hodin Tmy.

Video s Hanou Sahhu-Arah, kterým provázela Katarína Vlková, kde si povídaly obecně o práci s krystalovými mistry, co nám v tuto dobu přináší, jak se čistí, ale také mnohé další otázky a odpovědi, které chtěly být vyřčeny.

Domov je místem, kde se můžeme plně otevřít, uvolnit, spočinout a především se cítít dobře a v bezpečí. Pokud ale doma míváte rodinné a přátelské návštěvy, můžete někdy vnímat, jak se energie vašeho domova promění a doslova se i jinak dýchá...

Zkuste se nyní na chvíli zamyslet nad tím, jak ke krystalům vlastně přistupujete, jakou ve vašem životě hráli nebo hrají roli. Jsou to pro vás nástroje, které vám pomáhají v různých životních obdobích, v nemocech nebo naopak při meditacích, ale jinak je máte vystavené na poličce?

Je mnoho způsobů, jak můžeme krystaly očišťovat a energeticky nabíjet. Každý krystal je naprosto jedinečný, a tak si sami můžete navnímat, která varianta je vhodná pro určitý krystal. Mnoho z krystalů, které máme v nabídce jsou vědomé bytosti, které jsou schopny se sami očistit, a tak není potřeba je čistit tak často, jak bylo zvykem.

Tento krystal přichází jako pomocník pro ženy, které zažily různá traumata, zneužití, cítí bolesti nebo naopak necitlivost, či mají nějaké problémy s ženskými orgány.