KRYSTAL BLOG


Byla jsem vedena Velkým Bílým bratrstvem k sestavení posvátné geometrie Ochranného Štítu, ale také k naprogramování křišťálů, které jsou svou zdrojovou esencí předávající, aby jasně vyzařovali do pole hologram pro rozpoznání Pravdy od mnoha forem manipulací.

Posvátná geometrie na křídlech ISIS která předává, že znovu aktivně ožívají Mystéria života a že jsme vedeni a přímo unášeni proudem až tam, kde si dovolíme konečně roztáhnout svá křídla. Geometrie tentokrát měla vzniknout i z malých akvamarínů a kunzitů, aby si takovýto aktivní krystal z geometrie mohl dovolit opravdu každý, ten kdo je nyní...

KRYSTALOVÁ GEOMETRIE PORTÁL PROJEKTŮ ŽEMĚ 12-12 Od úplňku, po dnešní portálový den, byla ukotvena a aktivována posvátná krystalická geometrie vedoucí k Předání, Aktivaci nových Projektů Země, které se zda mají REALIZOVAT.

Byla jsem vedena v tento čas vytvořit posvátnou geometrii osobní síly a podpory Světla...abychom si uvědomili naši sílu a s blížícím se Letním Slunovratem opět mnozí z vás prošli branou, další spirálou Vědomí.

Přírodní ukončené krystaly vysokovibračních Akvamarínů z Pákistánu, z oblasti Shigar.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ