KRYSTAL BLOG


Přírodní ukončené krystaly vysokovibračních Akvamarínů z Pákistánu, z oblasti Shigar.

Nádherné křišťálové obelisky, které se k nám dostaly před jarní rovnodenností a ihned k nim přišly informace, že z nich máme v prodejně vystavit křišťálový Diamantový chrám Světla, který zde bude během dní rovnodennosti ukotven.

Každý den putovali jsme posvátnou Zemí na místa, chrámy, kde příběhy jsou ukryté pro ty, kteří umí číst srdcem. Pradávné písně rozezvučely komory, naše ruce opět se spojily v kruhu a propojil se otisk s našimi já, které jsou zde stále přítomné.

Krystalická posvátná geometrie Lásky a Míru byla vytvořena k datu 9/11 a to převážně z vysokovibračních krystalů z Afghánistánu a Pákistánu, doplněna o tekuté plazmatické růženíny Lásky z Madagaskaru.

Sdílíme s vámi posvátnou geometrii JARNÍ ROVNODENNOSTI. Uprostřed geometrie jsou hlavní krystaly - arkturiánský vodní katedrálový citrín se záhnědou, jenž zastupuje rovnováhu Světla a Tmy. V tento den rovnodennosti se Světlo a tma stávají jednou Polaritou, nastává Rovnováha. Přímo na rovnodennost nastává 12 hodin Světla, 12 hodin Tmy.

Video s Hanou Sahhu-Arah, kterým provázela Katarína Vlková, kde si povídaly obecně o práci s krystalovými mistry, co nám v tuto dobu přináší, jak se čistí, ale také mnohé další otázky a odpovědi, které chtěly být vyřčeny.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ