POSLÁNÍ KRYSTAL GALAXY

Krystaly k nám přicházejí, aby nám pomohly v našem životě, na naší duchovní cestě, jsou to dokonalí Průvodci, Léčitelé, Ochránci, Strážci záznamů a předávají nám hlubokou Kosmickou moudrost Věků.


Darem mi začaly do cesty přicházet krystaly pro lidi, se kterými jsou tyto vědomé krystalické bytosti propojené. Založila jsem stránky Arah Crystals, kde sdílím krystaly s příběhem, jelikož mám dar s krystaly komunikovat. Nyní ale přišlo vedení, že je potřeba lidem předávat více krystalů, než jsem byla schopná na stránkách ve svém čase sdílet a které jsou nyní pro tento posvátný čas vzestupu velmi potřebné. 

Reaguji i na vaše přání, abych vám sehnala určité krystaly, mnoho z vás totiž vnímá, že je všude kolem mnoho kamenů, které už jsou energeticky vyčerpané nebo neaktivní, a tak jsem se rozhodla pro vás s přítelem založit tyto stránky Krystal Galaxy, jako posvátné místo, kde jsou tyto úžasné krystaly na jednom místě, ať už nesou vědomí z různých časů, prostorů nebo dimenzí, nyní je můžete najít teď a tady v naší Krystalové Galaxii :-) Vítejte.

Všechny krystaly, které zde naleznete jsou námi osobně vybrané, očištěné, aktivované a nesou vysoké energie a své jedinečné dary a esence. Jsou to krystaly, které nám přišli do cesty, neboť ví, že my jsme určitými prostředníky, aby se dostaly přesně tam, kam potřebují - k VÁM. 

Ze všech krystalů, které zde naleznete si až poté vybírám kus, který speciálně sdílím na Arah Crystals a nalazuji se na předání a příběh, který nese a má být sdílen podrobně s ostatními.  

V Krystalové Galaxii můžete naleznout opravdé poklady, osobní krystaly, které cítíte, že jsou vaší součástí a nyní opět nastal čas vašeho setkání. Jsou zde také krystaly určené pro skupinovou práci, krystaly portálové, krystaly pro terapeuty a léčitele a také vysokovibrační krystalové náramky a amulety na krk, které pro vás ručně s láskou a vědomě vyrábíme.

Cítíme hlubokou vděčnost, že už jsme mnohým z vás pomohli najít váš krystal, a byli tak přítomni nádherných spojení a slyšeli až neuvěřitelně krásné příběhy o tom, co vše se vám s krystaly událo a jak moc už vám pomohly - pomáhají. A za to velmi Děkujeme!


Vnímáme tuto cestu jako Dar. 

Dar, že jsme v tuto posvátnou dobu prostředníkem mezi vámi a vašimi krystaly.


S radostí, vděčností a láskou k vám, k Životu a Minerální říši,

za Krystal Galaxy 

Hana Sahhu-Arah.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ