AKVAMARÍN

16.07.2020

Surový krystal akvamarínu je tím nejvhodnějším krystalem pro komunikaci se Vyššími Já, NadDuší, duchovními Průvodci a nalazováním se na jemnohmotný svět.

Krystal je velmi čistý a jeho paprsek je velmi silný - leaserový, který působí na naše energetická centra, která jsou spojená s jemnohmotnou komunikací a které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Části v nás, které , která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji.

Napomáhá ve zvýšení našich vibrací a v nalazení se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí. Celé naše pole zahaluje do ochranného štítu a udržuje tím naše vibrace na určité úrovni. Je vhodný jako krystal, který budete chtít nosit neustále u sebe.

Tento krystal napomáhá v komunikaci, abychom našli správná slova a uměli se správně vyjádřit a také překonali strach z mluvení na veřejnosti, zpívání a vyslovení své Pravdy. 

Rovněž je vhodných krystalem pro komuniaci se světelnými bytostmi a při rozklíčování univerzálního Světelného jazyka. Komu začaly chodit různé symboly, vidí geometrické tvary nebo začal promlouvat světelným jazykem a nemá plně zvědomnný význam daných zpráv, je tento krystal vhodným ,,překladačem,,.

Akvamarínů je obrovské množství, jak vzhledu, kvalitou, tak toho, co nesou. Ceny jsou samozřejmě na tak malé kamínky vysoké, ale jejich energie je prostě Klenot. Vždyť Akvamarín zdobí i Svatováclavské korunovační klenoty.

OČISTA: Akvamaríny milují vodu, ale můžete je čistit také světlem nebo vykuřovadly. 

Pokud je budete chtít nabíjet na slunci, tak pouze na nepřímém světle, spíš mu dopřejte svit měsíce a úplňku.

PŮSOBENÍ FYZICKÁ ÚROVEŇ: 5. čakra a bolesti, záněty krku a hrdla, kašel, horní dýchací systém, Kožní problémy, bolesti nervů, úzkostné stavy, Deprese, Agresivita, Nervový sestém, únava očí, správné fungování mozku, žaludeční potíže, stydlivost, lenost, 

PSYCHICKÉ A SPIRITUÁLNÍ PŮSOBENÍ AKVAMARÍNU

Intuice, zacelení aury, duchovní čistota, Vyšší Já, Propojení Jemnohmotný svět, Bezpodmínečná Láska, meditace, bloky a zastavené energie v těle, očista od minulosti, komunikace, světelný jazyk, duchovní rodina, astrální cestování


© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ