AMETYST

14.07.2020

Ametyst je velmi mocný kámen obdařený vysoce spirituálními vibracemi.pomáhá otevírat a aktivovat korunní čakru a napomáhá v rozvoji intuice a spojením s Vyššími Já, NadDuší, bytostmi světla,

Ametyst je duchovní krystal, který otevírá bránu do vyšších světů, ukazuje nám zrcadlo toho, kým skutečně jsme ve své Zdrojové podstatě, odkrývá nám naše schopnosti a sílu. To, proč zrovna my jsme zde na Zemi, jaké dary neseme, co je naším posláním a co bychom zde měli vykonat.

Veškeré situace, které v životě řešíme, nám ukazuje z nadhledu, abychom pochopili, že vše, co se děje, je pro naše dobro a má vyšší význam, než můžeme nyní vidět, ametyst nám pomáhá se na něj naladit.

Zároveň je to krystal s obrovskou ochrannou silou. Již v dávných dobách se používal při ochraně proti nízkým energiím druhých lidí vyslaných záměrně nebo podvědomě. CHrání nás i před našim negativním myšlením, starým vzorcům chování a pomáhá nám v této transformaci.

I díky ochranným účinkům je vhodným krystalem při různcýh kontataktech s dalšími bytostmi nebo při astrálním cestování. Pomáhá nám pracovat s vlastními sny, zapamatovat si je, pochopit jejich význam, co nám chtějí říct. 

Tento krystal je vhodný při meditacích, abychom ztišili naše myšlenky a veškeré obavy, které v sobě můžeme mít, abychom se nesnažili mít vše pod kontrolou, ale také se uměli uvolnit, vydechnout a přesto vnímat synchronicity a znamení, které jsou pro nás důležité. 

Ametyst je jako dobrý rádce a učitel na naší duchovní cestě, pomáhá nám v nalazení se na Vyšší Kosmickou Moudrost, na náš hvězdný původ, na to, abychom následovali naše vize a sny a nenechali se zastavit. 

Působí především na 7. korunní čakru

Pokud máte problémy s uzemněním, doporučujeme po práci s ním nebo vedle něj i nějaký ukotvující krystal, jako je např. záhněda. 

OČISTA: krystaly ametystu milují svit úplňku, kde znovu načerpávají svou sílu, naopak ho dlouho nevystavujte slunci, neboť jeho fialová záře na něm bledne. 

Ametysty můžeme čistit vykuřovadly, světlem i vodou. 

PŮSOBENÍ FYZICKÁ ÚROVEŇ: žaludek, játra, krev, mozek, nervový systém, šišinka, nespavost, deprese 

PSYCHICKÉ A SPIRITUÁLNÍ PŮSOBENÍ AMETYSTU

nemoci duše i těla, citová zranění, samota, závislosti, meditace a duchovní energie, transformace, uvolnění bloků, trpělivost, odpuštění, intuice, astrální cestování, sny, 3. oko, vyšší Já, ochrana

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ