ANGELIT

13.07.2020

Angelit je krásný jemně modrý kámen, který už podle názvu předává, že je propojený s andělskou říší.

Angelit nás otevírá skrytým světům, tomu, čemu už dávno nevěříme, že by mohla být realita. Kámen předává obrovskou lásku andělů, kteří jsou neustále s námi a s láskou následují každý náš krok a pozvbuzují nás na naší cestě. Nedívají se na to, jestli jsme dobří nebo děláme chyby, ale milují nás přesně takové, jací jsme.

Angelit je vhodným krystalem pokud u nás nastávají určité změny, které nemusíme ani chápat, ve dnech nebo období, kdy se cítíme více sami a máme pocit, že nám ani ti nejblížší nejsou schopni rozumnět.

Angelit je kámen, který je zde pro bytosti, které se na zemi necítí jako doma, cítí hluboký smutek, často jsou melancholičtí, cítí se nějak oddělení, jiní. 

Ukazuje nám, že nejsem sami, i když to na první pohled může vypadat. Otevírá nás víře, že se nám do života brzy dostanou noví lidé, takoví, kteří nás podpoří a budou nám rozumět, se kterými můžeme být sami sebou, kteří nás vyslechnou, setkání členů duchovní rodiny na Zemi.

S krystalem můžete pocítit přítomnost andělů, anděla strážného, průvodců a naladit se na zprávy, které nám chtějí předat. Požádej je o pomoci a otevři se tomu, co ti nabízejí a chtějí předat. 

Vím, že nic nevím, ale něco cítím a v něco věřím...

PŮSOBENÍ FYZICKÁ ÚROVEŇ: oči, nervový systém, ledviny, močový systém, kožní problémy, meridiány

PSYCHICKÉ A SPIRITUÁLNÍ PŮSOBENÍ ANGELITU

víra, komunikace, citlivost, jemnost, strach, uvolnění bloků, pocit bezpečí, odpuštění, jemnohmotné energie© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ