APOFYLIT

12.07.2020

Apofylit je kámen velmi vysokých vibrací a účinný vodič energie, nositel Kosmické Paměti. Jeho schopnost je to, že pomáhá v napojení na kroniku Akášu, která nese záznamy všeho, co se kdy stalo a pravděpodobnosti a záznamy předpokládaného vývoje naší duše, toho, co se stane a co sami chceme jako duše prožít.

Je vhodným krystalem pro veškeré napojování se na jemnohmotný svět a pro zvýšení našich vibrací, pro setkání se s Průvodci a také rodinou duše. 

Je krystalem světelných pracovníků, léčitelů a duchovních učitelů, kteří pracují s lidmi a něco předávají, často se dostávájí do vysokých vibrací. Apofylit předává vhledy a přístup k potřebným informacím, které vedou k posunu. Nalézá konkrétní odpovědi na položené otázky, které nám v tento čas mohou být odhaleny. 

Jedná se o velmi účinný vodič energie a informací právě díky obahu vody. S apofylitem můžeme zkoušet stahovat nové postupy, techniky a informace pro Nové projekty, to, co je pro nás jako lidstvo už nachystáno. 

Apofylit působí hodně na kolektivní vědomí, proto pokud u sebe zaznamenáte nějakou změnu, otevřete se něčemu novému, krystal tuto informace předá a rozešla dál.

Kromě napojení na Kroniku akášu a její mistry, apofylit zobrazuje a pomáhá v práci při odstraňuje duševních bloků a negativních vzorců chování. Pomáhá nám dostat se do minulosti, která sahá až za Zemskou rovinu, do naší hvězdné podstaty.

Nalazuje nás na nové energie, abychom se na věci dívali z nadhledu a abychom věděli, že vše je právě teď v pořádku.

Všude, kde krystal Apofylitu umístíte, tam zvyšíte vibrace, nejen prostředí, ale také lidí.

BARVY

Apofylit může mít různé barvy a být kombinován s různými dalšími kameny. Apofylity mohou být na malachitovém lůžku, být s kombinací stilbitu, kalcitů a dalších kamenů. Rovněž mohou mít více barev, avšak nejčastěji jsou bílé nebo mléčné barvy.

Zelený apofylit - kromě zmíněných účinků má léčivá zelenou esenci, která je propojena s duchovním srdcem. Pomáhá nám otevírat se a léčit veškeré multidimenzionální hluboké zážitky propojené s Láskou a Sebe-Láskou, abychom tuto bezpodmínečnou lásku mohli přirozeně cítit - žít a nepřenášeli si do vztahů neše zranění, bolesti nebo ublížení z minulosti.

PŮSOBENÍ FYZICKÁ ÚROVEŇ: imunitní systém, srdce, oči, látková výměna, onemocnění mozku, nadváha, cukrovka

PSYCHICKÉ A SPIRITUÁLNÍ PŮSOBENÍ APOFYLITU

Jemnohmotné energie a komunikace, optimismus, koncentrace, vyšší Vědomí, Vizionářství, Jasnovědění, Jasnoslyšení, zvýšení vibrací, sebeláska, Bezpodmínečná láska, uvolnění karmy, pochopení bloků, odpuštění, Vyšší Já, duchovní rodina

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ