CELESTÍN

10.07.2020

Celestin je vysokovibrační krystal, který je učitelem moudrosti a probouzí v nás sílu, abychom se vydali na cestu k duchovnímu osvícení a k čistotě našeho srdce.


Krystal je velmi propojený s andělskou a archandělskou říší, pokud se tedy chcete naučit komunikovat s anděly, cítit fyzicky jejich přítomnost a pomoc nebo jste sami andělé na Zemi a chcete si rozpomenou na svou andělskou část, tento krystal bude krásným pomocníkem v tomto spojení.

Celestín je i pracovním krystalem, měl by se přikládat na 3. oko, aby nám pomáhal snímat závoje a zároveň nám předával klíče k aktivaci jasnovidění. 

Krystal můžete používat při meditacích pro snadnější navyšování vašich vibrací, je vhodným průvodcem při astrálním cestování, vezme vás na místa, která jsou s vámi a vašimi vyššími Já propojena.

Je to kámen nesoucí zároveň velmi krásnou energii klidu, harmonie a lásky. 

Na fyzické úrovni uklidňuje mysl a celý nervový systém. Zahání obavy, stres a neustálé přemýšlení o věcech, které nemusí ani nastat. Uklidňuje agresivní emoce a předává informace o tom, že je vše v pořádku. 

Celestín je jako andělská náruč plná podpory, pochopení, klidu, bezpečí teď a tady.

PŮSOBENÍ FYZICKÁ ÚROVEŇ: nervový systém, srdce, nespavost, klouby, vazy, migrény, bolesti všeho druhu, deprese

PSYCHICKÉ A SPIRITUÁLNÍ PŮSOBENÍ CELESTÍNU

smutek, city, láska, napětí, nervozita, méněcennost, jasnovidění, vyšší Já, jemnohmotný svět, Vyšší Já, Vesmrný řád, Pravda

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ