CITRÍN

09.07.2020

Citrín je kamenem síly, zářícího slunce, ohně a také naší osobní energie, kterou užíváme jak pro naše fyzikcé konání, tak i veškeré plány, vize, záměry, které cítíme, že máme uskutečnit.

Jít za svými sny. Žít život s vášní.

Bohužel mnoho citrínu na českém i světovém trhu je ozářených, přepálených teplotou, můžete to poznat díky tmavé až oranžové barvy, jsou to veškeré důry, ale i špice, které nevznikají přírodní cestou, neboť cena přírodních citrínů v syté žluté barvě je opravdu vysoká. Účinky přepálených krystalů se pak nedají rovnat s popisem zde uvedeným.

Citríny jsou propojeny se Slunečními paprsky, galaktickými Sluncem, jenž nám předává nové kódy a energie Vzestupu, které pak přijímáme do našeho pole, mnoho z toho však k nám v plné dávce nesestoupí, a tak jsou i citríny naprogramovány tak, aby byly na tuto sféru přímo napojené a jeho paprskem jsme tak mohli příjímat energie, které k nám proudí.

Krystal, pokud jej držíme v ruce, tak můžeme jeho energii nechat proudit krví, celým naším tělem a aktivuje a také zprůchodňovat vše, co je potřeba. Propojuje části těla, jenž mají utovřit nové posilující a pozitivní spoje propojené s naším Posunem a Novým Vědomím.

Citrín nám pomáhá v přijetí nových energií, které jsou nám všem k dispozici a čekají na naše přijetí a především připravenost fyzických těl, která jsou mnohdy velmi unavená. 

Citríny působí a dávají do harmonie celou oblast Solaru (3. čarka), která je spojena s našimi emocemi a je centrem síly. 

Jeho světelná energie odstraňuje negativitu, smutek a melancholii a nalazuje nás na to, že vše má svůj záměr nebo je pro naše učení.

Citrín je krystalem tvořivosti a radosti, pokud vám v životě chybí, vyhledejte tohoto krystalového pomocníka. 

PŮSOBENÍ FYZICKÁ ÚROVEŇ: žaludeční potíže, žloutenka, střeva, zácpa, vlasy, nedostatek energie, únava, smutek, zablokovaná páteř

PSYCHICKÉ A SPIRITUÁLNÍ PŮSOBENÍ CITRÍNU

osobní hranice, síla, tvořivost, energie, změna, pracovitost, Sluneční energie, aura, emoce, strach, nervozita, pocit oběti, hluboký vnitřní smutek


© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ