CVIČENÍ A AKTIVACE TELEPATIE

02.06.2019

Sdílím s vámi předání krystalu Selenitu a to, jak bychom měli cvičit a aktivovat svou telepatii.

Mnoho z vás čeká na to, až najednou bude umět telepatii, ano otevírají se vám tato centra a tak můžete vnímat určité telepatické signály se stejně nalazenými lidmi, ale věřte, tohle je tak vzdálené opravdové telepatii, kterou my mám na mysli. Když přesně slyšíte do detailu, je to jako hovor s druhou osobou, kde nepochybujete o tom, zda to je, či není a je to tak přirozené.

Jenže pokud někdo chce být mistrem, musí se tyto věci cvičit, potřebují vaši energii a pozornost. Také jste se museli učit chodit, než jste začali běhat. Vaše zkušenosti se ukotvují v kolektivním vědomí lidstva, a tak čím víc vás telepatii bude zkoušet a zdokonalovat se v ní, vytváří světelnou stopu pro další lidi, kteří ji mohou snadněji následovat.

CVIČENÍ TELEPATIE

Začněte naprosto jednoduše, jako děti. Najděte si stejně nalazenou osobu, s kterou se cítíte dobře a máte podobné vibrace, rozhodně to nedělejte s někým, kdo tomu nevěří nebo to cvičení bude dělat jen kvůli vám...musí mít také touhu!

Před každým cvičím očistěte sebe a také prostor. Vezměte si do ruky Selenit, abychom vám pomohli se spojením a nalazením, představte si, že jste obklopeni vysokovibračním bílým světlem.

Začněte jednoduše, třeba s telepatickým předáním čísel od 1-10.

Jeden si bude své číslo myslet a 3. okem si ho představovat a vysílat ho energeticky druhé osobě. Ta se bude nalazovat na jeho pole a oblast 3. oka a zkusí číslo vidět nebo podvědomě uhodnout. Vnímejte, co jste cítili, když jste číslo uhodli a nebo naopak, když jste se spletli a zkuste najít správné pocity, které vás vedly k dobrým odpovědím. Až se v tomto zdokonalíte, můžete to zkusit s číslemi do 20, do 50, do 100 a jakékoliv číslo vás napadne 🙂

Tak stejně si můžete vzít obrázky rostlin, zvířat, krystalů nebo čehokoliv budete chtít, se kterými chcete cvičit. Určení počtu nebo z čeho si budete vybírat je na začátku důležité, proto je vhodné mít nějaké obrázky, které pak můžete 3. okem vysílat a budou se shodovat s vaším ,,fyzickým,, viděním. Např. si najdu obrázky 5 rostlin, které si společně prohlédneme a až pak začneme se cvičením, aby obě strany měly stejnou představu o tom, jak obrázek vypadá. Začněte vždy s menšími počty a ty poté zvyšujte.

Jakmile budete vědět, že vám telepatie funguje, i klidně v malém počtu, zkuste ji na větší vzdálenost, tj. že bude každý na jiném místě a domluvíte se na určitý čas, že budete vysílat např. rostlinu, kterou znáte obě z obrázků. Druhá osoba vám pak může poslat sms nebo zavolat.

Až se i v tomto zdokonalíte, zkuste cvičení, kdy si nestanovíte čas, ale řeknete, že budete někdy mezi 20-22 zkoušet předávat zprávu. Představte si tu osobu a vyřkněte jak budete vašimi slovy cítit - Navazuji s tebou telepatické spojení, až pocítíte spojení, můžete říct, chtěla bych ti předat - obraz LILIE, opět si to představujte svým 3 okem a vysílejte tento obraz osobě, kterou vidíte. Pokud druhá osoba bude v nalazení a mít zrovna čas, může pocítit jako prvotní Spojení bzučení, čí pískání, vibraci v uchu, jako upozornění na nově příchozí zprávu, tato osoba by se měla zastavit, uklidnit a naladit se na to, kdo na ni myslí a co přichází.

Pak můžete časovou oso zvětšovat, až úplně pomine, neboť zprávy budete schopni vnímat.

Sdílejte si své pocity i fyzické projevy, co vnímáte, když na vás ten druhý myslí, jestli vidíte světla a barvy, nebo pocit skrz srdce, nebo vibraci v uších, či brnění na 3. oku nebo pokud máte konkretní vize, každý to vnímá jinak a může vám to tak snadněji najít vaši cestu, kterou vidí třeba lépe ten druhý pro vás. Buďte si pomocníky.

Víme, že už je mnoho z vás, kteří takto cvičení praktikují a radují se s výsledků. Avšak pokud je chcete ukázat ostatním, moc vám to třeba nejde, dělá to hlavně energie lidí, kteří tomu úplně nevěří nebo energeticky (nevědomě) zasahují do vašeho spojení. Avšak ten co věří a také vám to přeje, to uvidí i ucítí...

Vše má samozřejmě svůj čas, nenaléhejte na sebe. Také jste se museli učit chodit, než jste začali běhat. Vždy byste to měli dělat s radostí a lehkostí.

Autor: Hana Sahhu-Arah

www.krystalGalaxy.cz


Tento článek je možný zdarma šířit a sdílet v celém znění s uvedením autora a této poznámky. Děkujeme. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ