Diamantový chrám Jarní Rovnodennosti

24.03.2022

Nádherné křišťálové obelisky, které se k nám dostaly před jarní rovnodenností a ihned k nim přišly informace, že z nich máme v prodejně vystavit křišťálový Diamantový chrám Světla, který zde bude během dní rovnodennosti ukotven.

Kde dojde k napojení se na vyšší světelný křišťálový chrám a především skrze krystalickou plazmu do sebe krystaly nahrají potřebné informace, které jsou klíčové pro světelné pracovníky pro udržení potřebných vibrací v poli, kde bude krystal ukotven, a také pro práci a posílení krystalické mřížky Země...

K světelnému chrámu se měly přidat také růženíny a růženínové plameny Lásky, jako otisk mateřského principu, který zesíleně přichází na Zemi a potřebuje se ukotvit nejen v nás, ale ve všem Živoucím... to vše završovala křišťálová mísa s plazmatickou vodou, kterou doma uchovávám už několik let, kde vodu informačně propojuji a také dostávám z posvátných míst, je zde např. voda z Ibizy, Delf, Jamajky...Do této mísy bylo vloženo růženínové neposkvrněné srdce a Archeridan perly.

Před rovnodenností jsem navštívila Gong Puju, což je celovečerní gongování, kde mi jedna z žen oznámila, že vzala gong vody, který se pro mě má nějakou zprávu. Bylo vedené, že jsem přes noc měla hlavu přímo u tohoto gongu.

Jakmile jsem uslyšela jeho hlas, vibraci a prostoupil mnou, okamžitě mě zvukem vzal do světelného chrámu, který byl jakoby celý zahalen a omýván plazmatickou vodou, která právě sestupovala do chrámu, který jsem v obchůdku vytvořila. Kde všechny krystaly byly omyty touto vedou a zároveň se rozzářily a změnily svou strukturu i vyzařování... tato voda procházela skrze tyto diamantové špice a ty ryzí vodní esence se pak ukotvila v křišťálové míse.

Hluboká vděčnost, jak je vše dokonale vedené a propojené...


A tak tyto diamantové zářiče, obelisky Světla vysílám do světa, kde každý kousek křišťálu ještě potírám touto nádhernou vodou, ať informace se nesou.

Ať sloupy září ve své velikosti a síle. Ať pomáhají udržovat vibrace a světlo tam, kde budou ukotvené. Ať dávají na Vědomí, že i my jsme těmi majáky, světelnými zářiči, že každá naše myšlenka, slovo a čin má velký přesah. Ať jsme tím, kým skutečně JSME.

Ať jsme tím DIAMANTEM. Tím Světlem, tou Láskou...

S vděčností Hana Sahhu-Arah

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ