FLUORIT

19.07.2019

Krystal Fluorit je určen především pro práci s telěm a různými bloky, oslabeními a bolestmi, harmonizuje a narovnává vše, co u nás není v souladu.

S krystalem Fluoritu můžeme čistit, harmonizovat a zacelovat auru naší, tak druhých lidí a také ho můžeme používat na energetická místa na těle - čakry, uvádět je do souladu a podporovat přirozený energetický tok v těle. Uvolňovat bloky, a zastavenou energii.

Mnoho lidí na sobě denně pracuje a stahuje nové energie, avšak ne všechny má ukotvené a stáhnuté v poli, Fluorit pomáhá přijímat a ukotvovat duchovní energie do těla, aby se vše mohlo projevit ve fyzickém životě.

S kamenem fluoritu můžeme pracovat i s 3. okem při aktivaci a koncenrování energie v této oblasti, tak také při odstraňování iluzí a závojů. Krystal si přikládejte na oblast 3.oka a dýchejte do tohoto prostoru.

Fluroit je také vhodným krystalem při práci se srdeční čakrou, kde nám pomůže vyplavit potlačované city, bloky a bolesti, které tam hluboko můžeme mít uložené, a to vše s klidnou energií, na kterou jsme připraveni.

OČISTA: krystal je vhodné čístit po každé práci pod proudem vody nebo světlem. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ