KYANIT

13.07.2019

Krystal Kyanit je nádherným duchovním krystalem Nové Doby.

Krystal nám pomáhá v určitém ukotvení tady na Zemi, aby se duchovní energie stáhly do těla a abych si i skrz naše pocity rozpomněli, proč jsme tady v tento čas a jaký máme na Zemi úkol. Abychom si rozpomněli, že je pro nás přirozené komunikovat s dalšími vesmírnými Bytostmi, se kterými jsme propojeni. Učí nás otevírat se novým věcem, energiím a myšlenkám. To, co donedávna nebylo ještě otevřené, spalo a čekalo, je nyní aktivováno a otevíráno...věci, které donedávna byly nepředstavitelné, začínáme přijímat, to co bylo alternativní, se stává hlavním tokem. 

Kyanit je velký pomocník pro aktivaci 5. čakry a její očištění i na kolektivní úrovni. Pokud začneme mluvit Pravdu a Vyjádříme sebe, pomůžeme tím i ostatním kolem nás. Krystal dodává také důvěru a celkovou podporu na projevení Duchovní cesty v každodenním životě.

Kyanit dokáže transformovat negativní až toxické energie. Vše ve svém okolí uvádí do vyšších energií, aby došlo k uvědomění toho, že jsme se vším propojení a každý náš skutek i slovo má význam.

Kámen kyanitu nám pomáhá pochopit druhé lidi a neposuzovat je, vnímat je Bezpodmínečnou Láskou, že všichni jsme nositeli něčeho jiného a je to tak v pořádku, nechtějme srovnání ani stejnost.

Kámen nás vybízí, abychom se podívali na naše osobní hranice. I když je kámen tak světelně Napojený nahoru, je to krystal, který předává jak žit v Harmonii zde na Zemi, abychom měli vše, co potřebujeme pro naše štěstí a spokojenost, abychom přijali i hojnost, která nám je nabízena a pocítili, že jsme těchto darů hodni.

Krystal je propojený s komunikací a bytostmi Blue Avian a bytostmi Modrého paprsku Vyšší Světelné Sféry. (Arkturiáni, Plejáďané...) ale také s posláním pomoci druhým lidem PŘEDÁVAT a INSPIROVAT - jak slovem, tak tvorbou nebo svým šťastným žitím.

OČISTA: Kyanit veškeré energie umí transformovat v sobě nic nezadržuje a tak se nemusí očišťovat. Pokud to ale přeci jen vnímáme, použíjeme v tomto případě očistu světlem, pozitivním záměrem, či vykuřovadlem.

Nabíjíme jen nejlépe pod hvězdami při úplňku, často jej nevystavujeme přímým slunečním paprskům. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ