LÉČENÍ JÓNI KRYSTALEM RŮŽENÍNU

03.06.2019

Tento krystal přichází jako pomocník pro ženy, které zažily různá traumata, zneužití, cítí bolesti nebo naopak necitlivost, či mají nějaké problémy s ženskými orgány.

Surový krystal růženínu léčí traumata, bloky a energie strachu nebo bolesti, které se ženám děly po mnoho životů a tyto záznamy si nesou stále dál. V tento čas probíhá obrovská očista na všech úrovních, i ženské energie. Ženy cítí, co vše mohly zažít a mají potřebu to očistit, propojit své srdce plně s lůnem, s posvátným Zdrojem Života. 

LÉČENÍ POMOCÍ KRYSTALU RŮŽENÍNU

Představte si a prociťte nyní mou energii, to, co nesu zde pro vás na Zemi a že jsem částí daleko většího krystalu. Tyto další části jsou na různých místech, krystaly, které jsou se mnou propojené, jsou mou součástí a nesou tak stejné poselství jako já. Vnímej nyní i tyto mé další části, jak jsme spolu propojeni růžovo-bílým paprskem.

Nyní k vám přichází část krystalu, která s vámi chce pracovat a se kterou cítíte spojení skrz vaše srdce. Vidíte, jak světlo krystalu dosahuje až k vám a dotýká se vaší srdeční oblasti, nyní i vy vysíláte paprsek ze svého srdce a s tímto krystalem se propojujete, a tak mu s láskou předáváte veškeré informace, které se týkají léčení vašeho posvátného lůna, ženství.

Krystal právě vysílá léčivý paprsek do vaší dělohy, kde se plně zhmotní část samotného krystalu. Nyní tento krystal začíná ve vaší děloze tepat a vysílat určité vibrace a paprsky léčivého růžového světla. Postupně celou vaši dělohu zahalí toto léčivé růžové světlo a vy fyzicky můžete vnímat tyto jemné vibrace přímo v lůně.

Naciťte se nyní na tyto energie, které právě teď rozvibrovávají veškeré buňky a části, které byly nehybné, necitlivé nebo neaktivní. Části, které v sobě nesou bolest a strach, vše začíná vibrovat stejnou léčivou vibrací a jsou prostupovány růžovým světlem, které vysílá krystal ve vaší děloze.

Avšak si také všimněte, že některé energie mají nižší vibraci a nejsou schopni se transformovat v energie vyšší a tak tíhou nízké vibrace padají dolů a odcházejí z vašeho lůna pryč. Pomožte si výdechem, dech je aktivátor a vědomý výdech vám pomůže uvolnit a odevzdat ještě více energií, které právě nyní odchází z vašeho lůna teď!

Krystal růženínu září růžovými paprsky, vysílá léčivé vibrace a z tvého lůna odchází vše, co již nepotřebuješ a jsi schopna v tuto chvíli odevzdat. Dýchej a pociťuj tu posvátnost ve tvém těle, ten dar...

V tomhle léčení buď tak dlouho, jak potřebuješ a dělej si jej vždy, když to ucítíš, každá z vás sama vnímá jestli lůno ještě potřebuje poléčit, či nikoliv.

Nehť je vše, co má být v tento čas, přijmuto a uzdraveno Láskou.

Bytost krystalu Růženínu.


Během tohoto cvičení budou odcházet staré, či nízké vibrace, které se mohou projevit jak na energetické, tak na fyzické úrovni. Takže pokud začne nějaká očista na fyzické úrovni, vnímejte, že je to tak v pořádku a za tuto očistu poděkujte.

Ženy by toto cvičení neměly napoprvé dělat v první dny menstruace, kdy sama o sobě očista je velmi silná...avšak pokud to cítíte, věřte vždy svému vedení...

Co se týče těhotných žen, cvičení pokud to cítíte, je naprosto v pořádku, důvěřujte svým pocitům i Vědomí krystalu, že je s vámi spojen a přesně ví, jaké vibrace má vysílat, že vše se děje jen pro vaše nejvyšší dobro i dobro miminka 🙂


Autor: Hana Sahhu-Arah

www.krystalgalaxy.cz

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ