Lví brána 8.8. krystalová geometrie

12.08.2021

Posvátná krystalická geometrie Lví brány, která vrcholila 8.8. s několika branami. 

Uprostřed se tyčí vodní citrín jako katedrála, jenž je napojena na vyšší katedrály a spisy, v kruhu pak rozmístěné katedrální citríny - záhnědy, jedná se o velmi mocné krystaly, jenž se mají dostat k lidem.

Geometrie je doplněna žlutými fluority, pyrity, pyritovými krychlemi, optickými kalcity, které veškerou energii násobí. Lemurskými žlutými - oranžovými krystaly, diamantovými křišťály, laserovými křišťálovými hůlkami, tygřím okem a také smaragdem a morganitem. 

U nohou mám pak oboustranný citrín, kterým prorůstá zelený turmalín a jedná se o enhydro krystal, který v sobě nese vzduchovou kapsli s pohyblivou bublinou vody starou miliony let.

Lví brána jako otisk osobní síly na Zemi, Vědomím vlastního Já Jsem, touha po Pravdě, následování svého Srdce, vstup do nových sfér života, hojnost a velkorysost života v každém aspektu. 

S láskou pro nás všechny,

Hanka Sahhu-Arah


I: fotografie jsem duševním vlastnictvím, můžete je s láskou zdarma použít pro vaše vlastní aktivační účely. Pokud chcete fotky sdílet nebo je použít, vždy prosím uvádějte společně s odkazem www.krystalgalaxy.cz 

Děkujeme


© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ