NAVRÁCENÍ KRYSTALŮ ZEMI

01.06.2019

Mnoho z vás má doma jistě krystaly, které už vám předaly vše, co měly, vykonaly svoji práci, avšak s vámi stále zůstávají v přítomnosti, např. položené někde na poličce, je to ale pro krystaly správně?  

Mnoho krystalů odvedlo spoustu práce a nyní jsou energeticky vyčerpané nebo dokonce prázdné, určité krystaly si také chtějí, odpočinout a načerpat síly na to, než opět přijde jejich čas.

Navraťme zpátky krystaly, které cítíme, že si potřebují odpočinout nebo které už nám nic nepředávají, Pokud cítíte, že krystal vám předal vše, co měl, avšak se ještě nechce navrátit do země a stále z něj jde energie, třeba vám chce krystal předat, že je nyní máte předat někomu dalšímu, kdo byl na podobné cestě jako vy, když jste tento krystal měli. 

Nalaďte se doma na všechny krystaly a kameny, které máte. Vemte si je do rukou a naciťte se, které krystaly k vám už nepromlouvají, nevydávají žádnou energii, ani teplo a naopak cítíte jejich nízkou aktivitu a určitou unavenost. Můžete je vnímat jako prarodiče, kteří už potřebují odpočinek. Pokud se na to neumíte dobře naladit, vemte si do ruky aktivní, silný krystal, který doma máte a střídejte krystaly v rukách, tak pocítíte změněný tok energie a vnímání. 

Poděkujte těmto vybraným krystalům za všechnu práci, kterou odvedly, za to, že byly s vámi, vyřkněte jim vše, co k vám v tu chvíli přijde. Možná znovu pocítíte a vzpomenete si, jak jste krystal dostali nebo kde jste jej objevili, vzpomenete si i na událost, která se vám s krystalem přihodila. Poděkujte za vše, co je vám krystal v tuto chvíli ještě schopný předat. 

Najděte si nějaké příjemné místo v přírodě, kam rádi chodíte. Můžete krystaly navrátit ke kořenům stromů nebo do protékající řeky, potůčku, do moře, do lesa. S vděčností navraťte krystal zpátky do země. 

Děkuji ti krystale za tvou přítomnost, předání a práci, kterou jsme společně vykonali. Milovaná matko Země, navracím ti zpátky tvůj dar, tento krystal, který byl u mne. Děkuji.

Navrácení krystalu můžete spojit i s rituálem a krystal použít jako dar, i to je úkol, který krystal rád zprostředkuje na rozloučenou s hlubokou vděčností k vám, že ho nechcete vlastnit, ale dát mu svobodu, kterou si i on zaslouží. 

Nechť jsou všechny krystaly, u kterých nastal čas znovu navráceny Matce Zemi.


Autor: Hana Sahhu-Arah

www.krystalGalaxy.cz

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ