Posvátná geometrie Egypt + kódy 22-02-2022

08.03.2022

Každý den putovali jsme posvátnou Zemí na místa, chrámy, kde příběhy jsou ukryté pro ty, kteří umí číst srdcem. Pradávné písně rozezvučely komory, naše ruce opět se spojily v kruhu a propojil se otisk s našimi já, které jsou zde stále přítomné.

A tak v pro mě velmi důležité datum 22.2.2022 byla jsem na místě, které přesahuje hranice Země. Kde hvězdné brány a moudrost je stále strážena a předávána. 

Putovaly se mnou akvamaríny s vodou a také chrámový akášický krystal s vodou, které byly v chrámech a v královské komoře v Gíze...

Byla jsem po návratu do ČR ihned vedena postavit tuto geometrii Egyptských energií a kódů propojenou s galaktickým datem 22-02-2022, kde vodní krystaly předaly informace tomuto holografickému krystalickému otisku, a došlo tak k předání těmto vybraným krystalům, které s vámi sdílím a měly být v geometrii ukotveny. Geometrie měla zářit a být aktivní plných 7 dní. 

Jedná se tedy o krystaly, které nesou svou čistou zdrojovou esenci a navíc předané informace a kódy Egyptských chrámů a pyramid spolu s nahraným hologramem zrcadlového data 22022022.

Děkuji, že s vámi mohu sdílet. 

S láskou a úctou, 

Hana Sahhu-Arah

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ