POSVÁTNÁ GEOMETRIE: Na křídlech ISIS

11.02.2023

Posvátná geometrie na křídlech ISIS která předává, že znovu aktivně ožívají Mystéria života a že jsme vedeni a přímo unášeni proudem až tam, kde si dovolíme konečně roztáhnout svá křídla. Geometrie tentokrát měla vzniknout i z malých akvamarínů a kunzitů, aby si takovýto aktivní krystal z geometrie mohl dovolit opravdu každý, ten kdo je nyní potřebuje a nebylo to jen o drahých a velkých krystalech. 

Ať poselství a světlo šíří se do všech srdcí světelných pracovníků, kteří mají dojít na své místo a konečně roztáhnout křídla.

-

Nadechujeme se nových změn a v tomto nádechu cítíme pestrost a sílu života na Zemi se všemi neznámými a změnami, které zde můžeme zažít. Se všemi příchutěmi a barvami, kde jediném malém okamžiku může se změnit celý život k nepoznání.

Možná již dlouho stojíš na místě, možná moc přemýšlíš o tvém dalším kroku, o zviditelnění tvého projektu nebo sebe sama, možná moc plánuješ dopředu a chceš mít věci pod kontrolou. Možná ale plyneš v přítomnosti a cítíš, že to není všechno, že pro něco jsi určen, že tě něco VOLÁ.

Volá po naplnění, po změně, která zažehne plamen Světelného Pracovníka.

Co když vše, za čím jdeš a kam směřuješ najednou začíná nabírat jiný směr? Jak se v tom cítíš? Máš obavy a strach, nedůvěru nebo jsi otevřený, ohebný a nelpíš na ničem, co jsi již Stvořil a zhmotnil? Umíš se vzít a jít prostě Dál ?

Spoustu Duší je zde doslova ,,zastavených,, Sice můžete vnímat svobodu, astrálně cestovat, mít úžasné vize, prostupovat dimenzemi, zhmotňovat svá přání, prožívat hluboké meditace, léčení spojení s Průvodci, rodinou Duše, ale jakmile se jedná o Vaše PŘEDÁVÁNÍ jako světelného pracovníka - spoustu z vás není plně ukotvená v PŘIJETÍ SVÉHO SVĚTLA, přijetí sebe SAMA a všech svých částí, svojí minulosti, své zodpovědnosti, síly a energie.

,,Jakmile posuzuješ, hodnotíš, kritizuješ kohokoliv (feťáky, zloděje, lidi s nadváhou, křivým nosem, ty, co věří v systém a matrix, iluzi) to vlastně znamená, že POSUZUJEŠ tak část SEBE SAMA, která v minulosti, v různých životech, časech a prostorech měla tento zážitek, byla touto pro tebe nyní nelibou osobou = takže tím NYNÍ nepřijímáš plně části sebe sama, kterými jsi byl nebo budeš,,

Toto uvědomění, že vše je propojené, dává svobodu a podporu, pochopení tvým částem Já, které se nyní vnitřně cítí být nepřijaty, nepochopeny, podhodnoceny, poníženy...

Je to kód, který je uvnitř vás a zrcadlí vám skrze ostatní lidi pouze vaši NESEBELÁSKU a NEPŘIJETÍ.

Nehrej tuto hru na dobrý, lepší, znalejší, moudřejší, čistější, vědomější ... neb vrhneš se do kolotoče, který tě bude držet v neustálém kruhu.

TIP

Podívej se na to, co ti vadí, sepiš si na papír vlastnosti, chování i vzhled lidí, kteří tě rozčilují, které se ti nelíbí...

Až si to sepíšeš, v meditaci se znovu bod po bodu podívej z NadHledu tvého Vyššího Já na to, že i ty sám jsi mohl být v minulém životě, v jiném čase takovým člověkem, s takovým jednáním, chováním, vzhledem..

V tomto příběhu Uzři sám sebe jako kousek částí tebe, která čeká na tvé pochopení, přijetí, na tvou Lásku...A že je absolutně v pořádku vše, kým a čím jsi byl.

PŘIJMI SÁM SEBE a všechny části, které na to čekají až budou opět moci vstoupit do celistvé krystalické sítě těla tvého Já.

Nadechni se v tomto přijetí a propojení a pociť tu celistvou energii Znovupřijetí. Roztáhni svá křídla do celého prostoru, kde se právě nyní nacházíš.

Rozsviť své Světlo a dovol si být viděn takový, jaký JSI.

A nech se unášet Proudem Země a Vesmíru tam, kde tě to jako světelného pracovníka volá.

Hana Sahhu-Arah, Rodina Duše

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ