POSVÁTNÁ GEOMETRIE: Zázraky Akvamarínů a citríny

27.11.2022

Tato várka nádherných akvamarínů byla tentokrát vedena milovanou bohyní ISIS, pro mě opět zázrakem bylo vše vedeno v té největší čistotě, aby se tyto krystaly dostaly až k nám.

To, že se stále s krystaly dějí zázraky, mě nepřestává fascinovat. Tuto várku mám doma 21 dní a cítím jen vděčnost za požehnání bohyně ISIS, kde jsem byla vedena pracovat s krystaly a ZAKTIVOVAT je tak, že se z nich postupně staly krystaly s vodou, neboli Enhydro krystaly...

Doslova dané energetické, kódové informace se z astrální roviny propsaly přímo do hmoty ve formě kapky vody, informace, které se aktivovaly a zhmotnily ve hmotné rovině...

Je zázrakem, že 22 kousků akvamarínů je aktivních s vodou a pouze 7 krystalů bez vody, kde se přitom jedná vyloženě o ty nejmenší krystaly... při předání krystalů jsem ani jeden s vodou nenašla, některé se zaktivovaly už za pár dní, ty poslední, ve kterých se objevila voda, se zaktivovaly včera.

Je neuvěřitelně úžasný pocit zažít tyto věci z astrální roviny už v této, naší realitě propsané do hmoty a ovlivňující hmotu.

Padají tak veškerá omezení a pravidla, které si myslíme že tak jsou. Z toho, co s krystaly zažívám a vidím, mě stále více udivuje ta Velikost, Dokonalost a vlastní Vědomí všeho Živoucího. A jestli krystaly rostou miliony let nebo jsou schopny vyrůst doslova přes noc? Teď už vím, že vše může být ještě víc bláznivější, než si dokážeme představit. Toto jsou zázraky, které jsou realitou.

Každá várka akvamarínů je jiná, tady cítím hluboký význam přesahující právě hranice mezi astrální sférou a zemskou rovinou. Tyto stáhnuté informace ve formě kapky vody do hmotné - zemské roviny mají svůj obrovský význam a dostanou se k lidem, u kterých mají být pro nejvyšší dobro osobní, ale i kolektivní, multidimenzionální.

Věř na zázraky a dovol si snít ještě víc, než si doposud snil.

Neboť vše je opravdu MOŽNÉ.

Hana Sahhu-Arah


© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ