PROPOJENÍ S KRYSTALY

06.06.2019

Zkuste se nyní na chvíli zamyslet nad tím, jak ke krystalům vlastně přistupujete, jakou ve vašem životě hráli nebo hrají roli. Jsou to pro vás nástroje, které vám pomáhají v různých životních obdobích, v nemocech nebo naopak při meditacích, ale jinak je máte vystavené na poličce? 

Nebo krystal vnímáte jako vědomou bytost, která má krystalické vědomí a tímto způsobem ke krystalům i přistupujete? Berete je jako pomocníky, rádce, učitele, léčitele a ty, kteří jsou po vašem boku a předávají vám hlubokou moudrost pro váš posun? 

Už jen toto uvědomnění a vnímání krystalu prohlubuje vaše spojení a otevírá onen most pro jinou - vědomou komunikaci s krystalovými bytostmi.

Když jsme si zvědomili náš postoj, nyní přijdeme k očistě krystalů. Krystaly, které si vybere z KrystalGalaxy jsou už pro vás očištěné a aktivované, pokud máte jiný krystal, návod na očistu najdete v tomto článku: https://cms.krystalgalaxy-cz.webnode.cz/l/jak-na-ocistu-krystalu/

Vykuřovadly, či světlem očištěte také prosto ve kterém Propojení bude dělat a také sami sebe. Vyšlete záměr k propojení, takový který k vám přijde... např. Teď a tady je mým záměrem a žádám o propojení s tímto krystalem. 

Několikrát se zhluboka nadechněte a dlouze vydechntěte, vše, co vás tíží, veškeré myšlnky, které se snaží upoutat vaši pozornost, Vydechněte a zkuste být plně v přítomnosti, pociťte uvolnění celého vašeho těla a zaměřte svou energii nyní na vaše srdce. Vaše srdce můžete vnímat jako krásnou zářící hvězdu, představte si jak z vašeho srdce nyní s láskou a se záměrem pro spojení je vysílán paprsek světla, který putuje ke krystalu a zahaluje jej do této vaší záře. 

Nyní zkuste vnímat krystal všemi smysly, prohlédněte si jej detailně, co v něm vidíte? Čemu se tento krystal podobá? Vnímejte všechny jeho detaily, tvar, zbarvení, výstupky, či vnitřní strukturu. Svým hmatem detailně prozkoumejte jeho povrch, pociťte jakou má teplotu, jestli vydává chlad nebo naopak teplo, jestli je ostrý a povrch nerovný nebo v celé oblasti příjemně hladký. Přivoňte si ke krystalu, mnoho lidí dokáže vnímat emoce skrz vůně. Má váš krystal nějakou vůni? 

Nyní vnímejte, že je to bytost a že vás dokáže vnímat, že má určitý energetický bod - říkejme tomu Srdce Krystalu. Tento bod, srdce krystalu se otevírá a přijímá do sebe váš paprsek vyslaný ze srdce a propouje se s ním, propojuje se právě teď s vámi. Přijímá nyní veškeré zprávy a informace, které krystalu chcete předat. Můžete mu vyřknout, s čím na vaší cestě potřebujete pomoci, co chcete vyléčit, uvědomit si, uvolnit, posunout, vyřkněte vše, co cítíte, jaký je váš život, vaše cesta, na čem pracujete a požádejte jej o pomoc, vedení, léčení. Sdílejte sami sebe. 

Během tohoto předání a sdílení nebo krátce po něm můžete vnímat, jak i krystal ze svého Srdce vyslal svůj jedinečný paprsek přímo k vám, do vašeho pole, do vašeho srdce, aby se i on s vámi propojil a předal vám vše, co má být v tuto chvíli předáno, přijímejte vše, co k vám proudí. 


Kdykoliv budete s krystalem chtít pracovat, ptát se na otázky nebo něco zvědomit, či poléčit, očištěte sebe i prostor a propojete se s krystalem skrz paprsek vyslaný z vašeho srdce, neboť vaše srdce cítí a zná Pravdu...

Autor:  Hana Sahhu-Arah

www.krystalGalaxy.cz

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ