STRÁŽCI DOMOVA: turmalín a křišťál

01.08.2019

Domov je místem, kde se můžeme plně otevřít, uvolnit, spočinout a především se cítít dobře a v bezpečí. Pokud ale doma míváte rodinné a přátelské návštěvy, můžete někdy vnímat, jak se energie vašeho domova promění a doslova se i jinak dýchá...

Může to být z důvodu, že ostatní potřebují sdílet své starosti, strachy, protože cítí, že jako silná duše to dokážete přijmout a třeba jim nějak pomoci. Přichází ale také lidé, kteří vás i nevědomě prověřují a zkouší ,,jak to tedy máte,, a mohou vytvářet nepříjemné energetické situace. Rovněž členové rodiny mohou zkoušit přehodit některé energie na vás, a tak stejně k vám mohou být volány duše z jiných sfér, které vidí vaše světlo...

Turmalní a křišťál: dokonalí strážci našeho DOMOVA. 

Jak svůj domov chránit od všech těchto energií? Pořiďte si domů Surový turmalín a křišťál - dokonalé strážce Prostoru. 

Tyto dva krystaly se umístí za vstupní dveře -  Turmalín na levou část a Křišťál na pravou, (z pohledu, kdy stojím v prostoru a dívám se na vchodové dveře). Pokud máte více vchodů, umístěte je u každých dveří, pokud rovněž cítíte, můžete je dát jak na začátek vstupu na pozemek, tak pak přímo v prostoru. 

Jakmile Krystaly položíte a ukotvíte, představte si, jak se spolu propojí a vytvoří energetickou bránu. Vaším záměr se krystaly propojí sami se sebou, s vámi, vaším domovem a vytvoří energetickou bránu.

Každý kdo vstoupí do vašeho domova, bude procházet touto energetickou krystalovou branou. Záměrem těchto krystalů je, aby každý, kdo přes tuto bránu projde, byl zbaven veškerých zlých a negativních úmyslů, které lidé mohou mít a také energií, kterou by od vás chtěli získat, využít ji nebo na vás něco energetického předat, aby se jim ulevilo. (zde můžete krystalům vyslovit jakýkoliv záměr, který vás v této oblasti napadne a poprosit je o pomoc).

Těmto lidem pak často ve vašem prostoru není dobře, rozhodnou se rychle a nečekaně odejít nebo je začne bolet hlava, budou se cítit nepohodlně a podrážděně. Pokud se návštěva rozhodně zůstat, tak již zbavena úmyslů někomu vědomě i nevědomě škodit, či ho obírat o energii. 

 Strážce záznamů v naší Krystalové Galaxi najdete v sekci Krystalové Sady


Hana Sahhu-Arah

Clánek můžete volně šířit s uvedením zdroje www.krystalGalaxy.cz


© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ