TURMALÍN - SKORYL

11.07.2019

Turmalín pohlcuje veškeré negativní energie, je účiiným ochráncem před cizími energiemi a tím, abychom se nenechali ovlivnit energiemi nebo myšlenkami a emocemi, co na nás nebo do prostředí vysílají ostatní lidé.

Tento krystal je vhodný jak pro osobní práci, aby od nás odebíral veškeré negativní energie, tak také do ,,nečistého,, prostředí, kde jsou velmi těžké energie.

Silně ochranný krystal Turmalínu, který je vhodný pro někoho, kdo pracuje s lidmi nebo žije v prostředí, které se musí často čistit, nebo do právě nového Domova.

Tento krystal turmalínu transformuje silné negativní energie takřka všeho druhu, vtahuje do sebe také nepříznivé působení jiných lidí a jejich energie, jak ty záměrné - upíří, či energetické útoky, tak ty nevědomé. 

Jeho silně ochranná esece se používá při ochraně proti černé magii, při nočních můrách a úzkostných stavech, či strachu, který v sobě můžeme nést.

Je vhodným krystalem pro děti i dospělé, kteří mají stach z cizích lidí nebo bytostí, které mohou vnímat, či mají s temnotou nějaké nepříjemné zkušenosti. S krystalem přichází i uvědomnění, že my jsme ti, kteří mají sílu na to věci změnit nebo jasně už říci Dost a vykonat potřebnou Změnu... 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ