ZÁHNĚDA

10.07.2019

Vše, co jsme na naší cestě získali, načerpali, zjistili, bychom měli uvést i do praxe, aby se to vše projevilo v našem životě. 

Můžeme putovat časy, dimenzemi, propojovat se s Vyššími Já, komunikovat a mít vize jak pro sebe, tak pro ostatní nebo pro zemi, ale vždy bychom měli cítit pevnou půdu pod nohama.

Záhnědy jsou velmi silnými společníky na to, abychom to vše ukotvili v sobě, v naší buněčné paměti, aby se nové poznání dostalo až do fyzického těla, a tím se mohla změnit naše realita.

Jsou to velmi moudří rádci, kteří i nám s radostí ukazují, že jsme také mistři, tvůrci naší vlastní reality a to, co cítíme v hloubi našeho srdce, bychom měli žít tady a teď.

Jít za svými sny, nenechat se zastavit. Zároveň neulítavat a nemít hlavu jen v oblacích, ale záhněda nám pomůže následovat to, co je opravdu reálné a na Zemi uskutečnitelné. Pomůže nám se správným načasováním našich projektů, jako odpověď na to, zda jsou na to lidé v kolektivním myšlení připraveni nebo mám chvíli ještě počkat na vhodnější okamžik.

Krystaly záhnědy jsou nositely velmi silného světla, jsou stejně jako křišťály vhodné téměř na každé využití, pokud jsou to navíc strážci záznamů, mají důležitá poselství pro tuto dobu. učí nás přijmout jak světlo, tak temnotu jako jeden celek.

Jsou zároveň mocnými ochránci při spánku a astrálních cestách, drží nám kotvu, abychom se mohli bezpečně bez obav navrátit zpátky do svého těla a tak mohli letět ještě výš a ještě dál. 

Záhnědy nás učí přijímat hmotu, své tělo, systém, řád, vyrovnávat duchovní stránku a běžné fungování, aby jsme měli život v souladu. 

Pomáhá nám při rozhodování a v koncentraci, zaměření se na určitý plán a cíl, abychom věci, po kterých skutečně toužíme dotáhly až do finále. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ