2. SEXUALITA - růženín, korál, granát, růžová perla

Vyprodáno

Krystalový náramek v růžovo-červených esencích, který byl vytvořen pro podporu ženství a ženské sexuality.

Červený korál výrazné barvy je nositelem aktivní síly, soustředěnosti, ale také vášně a dokonalého plynutí. Červená velmi jasná energie chce ukázat svoji krásu, zářivost a jedinečnost. Pomáhá ženám, které jsou stydlivé nebo pracují na přijetí své krásy, svého těla a ženské sexuality bez omezení a bloků, které společnost nastavila.

Být spokojena ve svém těle, umět příjímat změny spojené s krásou a věkem. Korál jako vodní prvek s ohnivou energií, která nás podporuje v otevřenosti, projevení naší vášně, nespoutanosti a proměnlivosti.

Růženín nás otevírá bezpodmínečné lásce a je kamenem sebe-lásky. Léčí veškeré citová zranění, ublížení a bolesti, které v srdci můžeme nést. Otevírá nás Lásce a Důvěře, abychom neměli strach z té velké síly, kterou Láska nese, je to nejsilnější energie ve Vesmíru.

Pomáhá ženám zjemnit, uvolnit veškeré napětí, vydechnout a pocítit klid, vnitřní harmonii a mír v sobě. Přijmou sebe sama na všech úrovních.

590,00 Kč

Granát navozuje rovnováhu sexuální energie, pomáhá nám uchopit Pravou a Čistou sexualitu. Čistí krev, aktivuje metabolismus a regeneruje DNA. Harmonizuje produkci hormonů a je pomocníkem při menstruačních problémech, menopauze a neplodnosti.

Ženám pomáhá posvátně propojit Lůno se svým Srdcem.

Růžová perla ve středu náramku jako nositelka čistoty, jemnosti a něhy. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ