3. SOLAR - tygří oko, ohnivý achát

Vyprodáno

Krystalový náramek propojený s Vědomím Já Jsem a naší síly, aktivní energie a osobních hranic.

Tygří oko nám zobrazuje, jak správně používat osobní sílu, která se den ode dne Vědomě zvětšuje. Začneme se více věřit, používat zemsko-kosmické principy, a tím se zlepšíme v rychlejším dosahováním cílů, které jsou pro nejvyšší dobro všech, nikoliv pro osobní zájmy.

Pomáhá nám rozlišit mezi přáními, které bychom chtěli uskutečnit a tím, co opravdu pro svůj život potřebujeme a je v souladu s naší cestou. Jako krystal nás podporuje v kreativitě, vlastním vyjádřením, tvořivosti a energeticky nám dodává sílu pro to vykonat potřebné kroky ke změně, k naším snům, plánům, vizím.

Ohlivý achát je kamenem síly, ohně, energie, stability, je to kámen, který nás propojuje se Zemí, jejími dary, hojností a moudrostí, kterou ukrývá.

Učí nás přijetí odpovědnosti za sebe a své činy, slova, myšlenky, učí nás správně se rozhodovat v přítomnosti beze strachu. Veškerý strach uvolnit a odevzdat jej, přijímat neustále nové výzvy, mít chuť do života a neusnout na vavřínech, ale hledat veškeré odpovědi na naše otázky, na to, kým JSEM. 

550,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ