5. KOMUNIKACE - akvamarín, modrý kyanit

Vyprodáno

Krystalový náramek, který zde přichází jako pomocník a aktivátor centra komunikace jak té fyzické - naše vyjádření, tak i jemnohmotnější komunikace, používání světelného jazyka...

Akvamaríny jsou propojené s komunikací, jak vysokovibrační, tak také s léčením a plné aktivaci naší 5. čakry zde na Zemi, která je spojená právě s komunikací a správným vyjadřováním, používáním vhodných slov, které skrz nás chtějí proudit.

Pomáhá uvolnit veškeré nevyřčené a zablokované energie, ty neprojevené, aby hrdlo mohlo být svobodné a zase radostně zpívat a říkat Pravdu, jenž cítí naše Srdce, celé naše Bytí.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Světelného jazyka. Komu začaly chodit různé symboly nebo začal promlouvat světelným jazykem a nemá plně zvědoměný význam daných zpráv, je tento krystal vhodným ,,překladačem,,

Kyanit je propojený se sférou Modrého paprsku (Plejády, Sírius, Arkturiáni...) je velký pomocník pro aktivaci 5. čakry a její očištění i na kolektivní úrovni. Pokud začneš mluvit ty Pravdu a Vyjádříš sebe, pomůžeš tím i ostatním. Krystal dodává také důvěru a celkovou podporu na projevení Duchovní cesty v každodenním životě.

Je zde jako pomocník při procesu Rozpomínání, pro duši, aby si uvědomila, že je přirozené komunikovat s dalšími vesmírnými Bytostmi, s různými formami Života.

Kyanit je krystalem Nové Doby, vše ve svém okolí uvádí do vyšších energií, aby došlo k uvědomění toho, že jsme se vším propojení. Každý náš pocit, veškerá naše myšlenka, slovo, čin má pro náš život význam.


690,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ